Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Bardzo lubię Interior QD LE, świetny na szybkie akcje. Nie zauważam po nim właściwości przyciemniających - także jak dla mnie to nie dressing - używam go i cenię bardzo za właściwości czyszczące, odświeżające wizualnie i zapachowo (wnętrze pachnie odświętnie ;) ). Idealny na szybkie akcje.

 

Przed odkurzaniem i QD:

2018-03-22_10.07.10.jpg


2018-03-22_10.07.13.jpg


2018-03-22_10.07.17.jpg


2018-03-22_10.07.27.jpg


2018-03-22_10.07.45.jpg

 

Po odkurzaniu i aplikacji:

50/50

2018-03-22_10.21.31.jpg

 

Całość:
2018-03-22_10.25.41.jpg


2018-03-22_10.25.50.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, Patryk14 napisał:

aplikujesz go bezpośrednio na elementy czy na mikrofibre i potem w element wcierasz?

I tak i tak, nie cackam się. Leci obficie i dobrze docieram. Nie lubie skromnej aplikacji zawsze psikam na bogato szczególnie jak sa takie stwardniałe "kosteczki" błota z butów dzieci - trzeba to dobrze z lubrykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmmm...chyba się skuszę :) Potrzebuję czegoś do codziennej szybkiej pielęgnacji i odświeżenia plastików. Dodatkowo nie chcę "popsuć" matowego efektu jaki zostawił Gtechniq C6. Wg Was nada się Interior QD czy iść np. w DM IM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na SONAX Xtreme Cockpit matowy 300ml  za dosłownie kilkanaście zł , bo do codziennego ściągania kurzu jest świetny (mała butla wszędzie się zmieści) . W tych ADBL przeszkadzał mi zapach ( w LE mniej ) , a ten Sonax praktycznie pachnie tylko podczas aplikacji (zapach coś a'la new car :o) , a potem znika i w sumie na tym mi zależało . Co do wykończenia , to zostawia naprawdę mat na plastikach. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paperson napisał:

Hmmm...chyba się skuszę :) Potrzebuję czegoś do codziennej szybkiej pielęgnacji i odświeżenia plastików. Dodatkowo nie chcę "popsuć" matowego efektu jaki zostawił Gtechniq C6. Wg Was nada się Interior QD czy iść np. w DM IM?

Spróbuj sobie kokpit Matt od Tenziego. Dla mnie to bardziej właśnie detailer niż dressing. Mam i kokpit Matt i IQD jak dla mnie działanie podobne z tym, ze Tenzi ma mniej nachalny zapach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Hmmm...chyba się skuszę  Potrzebuję czegoś do codziennej szybkiej pielęgnacji i odświeżenia plastików. Dodatkowo nie chcę "popsuć" matowego efektu jaki zostawił Gtechniq C6. Wg Was nada się Interior QD czy iść np. w DM IM?


Tak się składa że ja mam właśnie położony C6 u siebie w aucie i przecieram go IQD. Mat zostaje także o to się nie martw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 4.05.2018 o 08:06, ADBL napisał:

mało kto wie ale nadaje sie też do delikatnego bonnetu :D.

potwierdzam, sprawdzone przed chwilą ! Bajka ! żałuje że fot nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

planuję skusić się na interior qd, fajny filmik @Domel  😄

pytanko mam - aplikowałeś na szmatkę i później na praktycznie wszystkie plastiki, łącznie z kierownicą, rączkami, guzikami itp.

nie pozostawia on żadnego ciągnącego się śladu od używania na rękach, ubraniach? chyba, że Ci to nie przeszkadza 🙂 ja wręcz nie znoszę jak cokolwiek później zostaje mi na palcach.. taki mam defekt 😝 i raczej nie korzystam z niczego co coś pozostawia. wolę jałową powierzchnię ale kurcze coś bym psiknął na plastiki w aucie, tak żeby nie niszczyły się i nie przyciągały kurzu. i zero odpustowego połysku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, mihau12 napisał:

pytanko mam

Tak, myję nim całe wnętrze auta. Jest totalnie bezinwazyjny, odparowywuje momentalnie, nie przyciemnia, nie pozostawia żadnego nalotu, powierzchnie jest czysta i jałową, świetnie pachnie.

Nie jest to dressing do wnetrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.08.2018 o 20:42, Domel napisał:

Tak, myję nim całe wnętrze auta. Jest totalnie bezinwazyjny, odparowywuje momentalnie, nie przyciemnia, nie pozostawia żadnego nalotu, powierzchnie jest czysta i jałową, świetnie pachnie.

Nie jest to dressing do wnetrza.

przetestowałem i ...

jak dla mnie rewelacja! faktycznie bezinwazyjny, zero jakiegokolwiek nalotu. ładnie odświeżone, ekstra efekt no i zapach jak dla mnie super! [zwykła wersja] że też wcześniej tego nie odkryłem 😄 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dał radę z 3 dniowymi plamami z Cuba Libre po kawalerskim. Jak zdawałem busa to chcieli mi dorzucić karę na pranie tapicerki foteli, ale 5 minut z iqd i zapytali gdzie to kupić po czym grzecznie odjechali 😄

1 godzinę temu, wobbjack napisał:
Bonnet

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.