Skocz do zawartości

Tuga Chemie Alu-Teufel Gel


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie tańszy Tenzi Alux też robi dobrą robotę

Tylko że Alux to kwas...

 

Też chętnie przeszedłem na inny atomizer. Najlepiej jakiś z pompką bo jak całe auto obleci się tymi "energicznymi" ruchami to łapa trochę boli.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem wcześniej Rotona, teraz mam Tugę, i jakoś "to nie to", nie wiem, pryska bardzo zbitym żelem - no tak, taka jej konsystencja... Dolałem wody i w końcu jest jak trzeba, pryska szeroko na całą felgę i można jakoś myć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio użyłem tej nowszej Tugi i coś mi średnio domyła koła :o sporo brudu zostało, koła nie myte miesiąc więc troche zapuszczone ale tak czy inaczej do czystości to im daleko było. Nie wiem czy coś mieszali w skladzie czy mi sie wydaje że pierwsza wersja lepiej myła. Na zaciskach mam rdzawy nalot i nawet troche nie zeszło :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jakiś substytut dla Tugi zielonej w dobie braku produktu w sklepach? Najlepiej jakby domywał tak samo, albo i lepiej, był ekonomiczny w zakupie i użytkowaniu i był bezpieczny dla polerowanych rantów. :o

Tak jak już pisałem dziś w wątku o D-Toxie, nowy siuwaks Tenzi, który miałem okazję przetestować.

 

viewtopic.php?f=230&t=28839

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tugi brak? Panie sprawdz no pan dokladnie, bo co prawda byl taki okres ale to z miesiac temu bylo ;)

 

Jak chcesz innego smierdziela przetestowac to masz Rotona, tenzi , czy tez nowy SG .

Roton jest kwasowy, więc nie bardzo na polerowane ranty, a to jest jednym z kryteriów CrisAGC :) Osobiście skłaniałbym się ku ADBL Vampire Liquid. Jest bezkwasowy, wychodzi ekonomicznie, domywa świetnie i nie jest jak glut. Jakoś się do tego produktu najbardziej przekonałem. I co jest dużym plusem - niezależnie od partii zawsze domywa mi tak samo, a już zużyłem kilka ładnych butli tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jakiś substytut dla Tugi zielonej w dobie braku produktu w sklepach? Najlepiej jakby domywał tak samo, albo i lepiej, był ekonomiczny w zakupie i użytkowaniu i był bezpieczny dla polerowanych rantów. :o

 

Tak jak już pisałem dziś w wątku o D-Toxie, nowy siuwaks Tenzi, który miałem okazję przetestować.

 

Michał, sprawdzałeś na polerowanych rantach czy jest bezpieczny, skoro polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam polerowane ranty, osobiście nie polecam niczego z tego, adbll zostawi ci smuge na samym dole tam gdzie schodzi woda na rantach trzeba bardzo dobrze wypłukać a i tak widze że minimalnie reaguje z alumenium, d tox nie ma neutralnego ph tak jak i tenzi.

Ze swojej strony, myc czesto ef wheel cleanerem, lub szamponem felgi zabezpieczyc powłoką i raz na ruski rok umyc adbl-em jak juz tka bardzo potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.