Skocz do zawartości

Tuga Chemie Alu-Teufel Gel


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej praktyki żaden tani środek nie jest aż tak dobry jak pierwowzór - CarPro IronX. Z nieco odstających zamienników (na lakier) używałem ADBL Vampire Liquid i też się sprawdził.

:)

 

Dostałem Vampira od ADBL (tester) ale poszedł mi cały na felgi, ale z efektu byłem zadowolony :) W każdym bądź razie wezmę coś z ww.

 

Szkód na lakierze nie narobisz, o to się nie bój. Po prostu ze względu na żelową konsystencję Tugi, zużyjesz jej więcej niż produktu wodnistego :)

 

Tak rozumiem. Ta myśl o ew. narobieniu szkód była powiedzmy "kontynuacją" myśli szukania zamienników dla przeznaczonych do takich prac środków.

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

A i jeszcze jedna rzecz.

Z tego co zauważyłem na zdjęciach w poprzednich postach jest jakaś nowa wersja tugi ( z szarym aplikatorem o ile pamiętam). Czy miałeś już może do czyniania z tą nowszą wersją ? Zazwyczaj jak coś dobrego poprawić to efekt jest odwrotny. Pytam bo mi przyszła właśnie na nowsza wersja, a tej starszej nigdy nie miałem możliwości testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]stawek[/ref], mam nową wersję, szybciej reaguje tzn szybszy efekt krwawieni,, nie wali tak jajem jak poprzednia wersja, śmierdzi mniej i czuć nutę cytrusów . :)

 

Reaguje szybciej, ale czy skuteczność jego jest taka sama jak w poprzedniej wersji ?

Bo jedno z drugim nie musi iść w parze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Tuga to ile wersji już ma ? :D Kolega jak u mnie zobaczył to też zamówił i przyszła z szarym atomizerem. Ja niedawno zamawiałem znów to dostałem oryginalną niemiecką z niemieckimi naklejkami. Poprzednia z polskimi i białym/przeźroczystym atomizerem.

 

Co do temperatury to ważne żeby Tugę trzymać teraz w ciepłym miejscu a nie w zimnym garażu. Podobnie jak odmrażacze do szyb, lepiej działają jak są "ciepłe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiem, że to nie na temat ale jako ciekawostka dotycząca Tugi...

Byłem wczoraj w Osnabrucku i myślę sobie, zajadę walnąć fotkę pod fabryką Tuga Chemie i pochwalę się kolegom na forum.

Szybko w samochodzie kliknąłem w googlach...Adres: Frankenstraße 25 a, 49082 Osnabrück, Niemcy...podjeżdżam a tu:

http://imgur.com/a/6gwnq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Tugi do alufelg i jestem bardzo! zadowolony. Niestety nie byłem z ADBL nie wspominając o marketowych (kilka wybróbowałem) i niczego już poza Tugą nie będę szukał.

Piszę o wersji poprzedniej, z niemieckimi napisami. Nie wiem jak nowa wersja Tugi, mam nadzieję że podobnie dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu_15 , to bardzo dobra informacja bo nie spotkałem tak dobrego preparatu do felg jak Tuga i w miarę o neutralnym ph jak ten a nie uśmiechałoby mi się szukać na nowo innej firmy...

Tak samo bardzo zadowolony jestem z "teflonu" do felg (granatowy spray) firmy Soft99. Jakoś mnie do japońskiego chyba zawsze ciągnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu_15 , to bardzo dobra informacja bo nie spotkałem tak dobrego preparatu do felg jak Tuga i w miarę o neutralnym ph jak ten a nie uśmiechałoby mi się szukać na nowo innej firmy...

 

Na rynku jest dużo dobrym deironizerów ;) Za 32 zł mamy ponad 1l środka cóż więcej chcieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Gesiu_15[/ref], no właśnie chodzi o to, ze jakaś rudera tam jest. Znalazłem potem inny adres na ich stronie Nordstraße 3 ale już nie miałem czasu podjechać.Ale kiedyś na pewno podjadę. ;)

Kurcze, taraz tak patrzę, że musiałem tamtędy przejeżdżać z Osnabrucku do Belm :wallbash:

https://www.google.pl/maps/place/Nordst ... d8.1102391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam w butelce troche Angelwaxa revelation i jak mi sie skończy to przeleje, ten też nie jest rewelacyjny bo znowu zdarza sie że po ręce ciekło ale od tamtej pory i tak używam rękawic więc przeżyje, za to rozpyla dobrze. Ciekawe czy w nowej Tudze atomizer jest ten sam co był :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], jeśli masz starą wersję Tugi to przerobiłem 1l i zero problema z atomizerem , szybkie ruchy atomizerem i było dobrze . Teraz mam nową wersję i też nie narzekam :) To atomizer od SG Monster Wheel padł dosyć szybko i nawet nie wykorzystałem 250 ml środka który leciał po łapach :?:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.