Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Christo, mam go około 2 tygodnie. Zastosowanie typowo domowe i okazyjnie do odkurzania w samochodzie.

 

Jak dla mnie jest super, ale to też dlatego ze przesiadłem się ze strasznie kiepskiego odkurzacza. Moc ssania dla mnie jest wystarczająca, nie ma porównania do mojego poprzedniego, dlatego jestem pod wrażeniem.

 

Przydatną funkcją jest nadmuch. Bardzo pojemne worki. Ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Posiadam wyżej wymienionego Karchera MV3 mam go prawie rok dałem w Castoramie 268 złoty .

Ogólnie do domowego odkurzania i odkurzania auta jak najbardziej okej. Zauważyłem że wiele myjni go używa wiec jest to na pewno produkt godny polecenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam do czynienia z Mv3, mv6 ,Kress 1200 32. wszystkie sa :good:

Mv3 maly i tani okdkurzcz radzi sobie dobrze cena do wydajnosci calkiem wporzadku Smialo moge polecic :good:

Reszta odkurzaczy inna cena i troszke wydajnosc lepsza , jesli mialbym kupic ponownie miedzy mv6 a kressem to wybieram jednak Mv6 jak dla mnie lepiej ciagnie :D minus w karcheru to krotka rura sąsca , w kresie jest dluga 3m karcher 1,9m jak sie nie myle ...

 

Zastanawiam sie nad MV3 lub 4 albo walnę MV5 lub nawet MV6 premium :) - pożytkowaniu mv3 i 6 uważasz że warto dać te 500zł więcej za większą moc , większą pojemnośc i reszte ficzerów ? kurde troche mv6 jest duże - może jednak mv5 ma chyba większośc funkcji mv6 ale jest mniejszy i zgrabniejszy. Mogę wydać nawet te 800zł za mv6 premium ale jak mogę mieć to samo za 520 to szkoda przepłacać. Potrzebuje do garażu : odkurzanie auta, garażu z syfu i czasami wody, po umyciu auta wydmuchanie wody z zakamarków, wydmuchanie liści z podwórka itp ... i zastanawiam sie czy warto do tego brać potwora mv6 ??? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.kaercher.com/pl/porownanie-produktow.html

 

Mv6 najwieksza moc silnika bo 1300 wat ,wiekszy przeplyw powietrza to napewno , +gniazdo 230 volt , filtr harmonijka znjduje sie w gornej czesci to jest bardzo duzy plus ;), odkurzacze karchera od mv4 maja takie filtry . worki z fizeliny na plastikowym mocowaniu , jak dla mnie same +++++ :good:

 

Na twoje potrzeby christo wystarczy ci mv4CAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko było uzgadniane na wew forum , żadna samoróbka , nie robię tego dla siebie a dla forum , nie zarabiam na tym złotówki do tego tracę sporo czasu który mógłbym spożytkować inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pajko źle mnie odbierasz. Nie chodzi mi o to czy na tym zarabiasz czy nie.

Fajnie, że takie rzeczy się pojawiły i niech właściciel forum na nich zarabia i rozwija forum.

 

Chodzi mi o poprawne logo. Skoro to są oficjalne gadżety forumowe to logo na nich powinno być poprawne a nie źle podrobione.

Tym bardziej, że na smyczach jest ok, a kubki i naklejki są skopane.

 

Zrobienie loga to nie problem. Dla chcącego nic trudnego

Naklejki, które sprzedajesz też mają niepoprawne logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat logo uważam za zamknięty , wszystko było akceptowane i konsultowane z "Górą" . Nie mam zamiaru komentować tego .

 

Czasami lepiej działać niż narzekać, wszystkie gadżety robimy dla rozwoju forum . Ani jedna złotówka nie trafia do prywatnych portfeli.

Liczyłem się z krytyką i tym że nie dogodzę każdemu

 

 

Pozdrawiam Pajko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czasami lepiej działać niż narzekać, wszystkie gadżety robimy dla rozwoju forum . Ani jedna złotówka nie trafia do prywatnych portfeli.

Liczyłem się z krytyką i tym że nie dogodzę każdemu

 

Pajko po raz kolejny napiszę, że tutaj nie chodzi o to kto zarabia, ile, do kogo trafia kasa itd. Nie obchodzi mnie to.

Ważniejsze jest, że pojawiły się fajne forumowe gadżety.

 

Po prostu zwróciłem uwagę, że logo na forumowych gadżetach jest niepoprawne.

Tym bardziej, że na smyczach jest w porządku a na pozostałych rzeczach nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.