Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o odkurzaczu półprofesjonalnym Nilfisk Aero 20-01 , z tego co widze na stronach przystosowany do pracy na sucho i mokro, zbiornik 20l, bogate akcesoria etc. Sądzę że do samego odkurzacnia autka czy do garażu by się nadał?

I cena 450 zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie może polecicie jakiś w miare dobry i niedrogi odkurzacz na sucho? Do tej pory korzystałem z Philipsa, wcześniej używanego w domu, jednak spalił się ostatnio. Warto inwestować w jakiś większy przemysłowy, czy lepiej szukać zwykłego workowego? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

zastanawiam sie nad:

 

Numatic Henry vs: Karcher WD 3.500

 

Odkurzacz będzie miał u mnie łatwe życie. Raz w tygodniu odkurzanie zakamarków i 60m2 podłogi.

Raz na 2 tygodnie odkurzanie małego, miejskiego autka, które brudne nie jest:)

 

Który polecacie?? W zasadzie skłaniam się ku Henremu, ale Karcher ma nadmuch...

Numatic jest też sporo mniejszy..

 

Dzięki za opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam sie nad:

 

Numatic Henry vs: Karcher WD 3.500

 

Odkurzacz będzie miał u mnie łatwe życie. Raz w tygodniu odkurzanie zakamarków i 60m2 podłogi.

Raz na 2 tygodnie odkurzanie małego, miejskiego autka, które brudne nie jest:)

 

Który polecacie?? W zasadzie skłaniam się ku Henremu, ale Karcher ma nadmuch...

Numatic jest też sporo mniejszy..

 

Dzięki za opinie!

 

To ma być do domu czy garażu?

Jak do domu to zdecydowanie Henry, a jak do garażu to WD bedzie praktyczniejszy, poza tym jest na sucho i mokro praca.

 

[ Dodano: 9 Wrzesień 2013, 20:30 ]

Ma ktoś taki odkurzacz WD 7.700?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być do domu czy garażu?

Jak do domu to zdecydowanie Henry, a jak do garażu to WD bedzie praktyczniejszy, poza tym jest na sucho i mokro praca.

 

Dzięki za odpowiedź... odkurzacz do domu i samochodu... mam miejsce postojowe w bloku, więc tu się nie pobawię..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

tomekk1980, nie używam WD 7.700 tylko WD 5.600 i po danych technicznych to te same odkurzacze tylko cena tego 5.600 jest niższa. Możliwe że się mylę to niech ktoś bardziej w temacie się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Czy to jest dobra oferta na henrego ?

http://sklep.henryszukadomu.pl/pl/p/odkurzacz-Henry-HVR200A-z-2-letnia-gwarancja-door-to-door-odswiezacz-powietrza-EnglishRose-gratis-Warszawa/147

Mam możliwość zakupu w UK czy warto??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Planuję zakup porządnego odkurzacza do studia. Prace typowo detailingowe.

Obecnie mam na uwadze.. Numatic GVE 370-2 przy czym sprzedać obecnego Puzzi 100 lub nieco z innej beczki bo dwu zadaniowy VAC 'N' BLO, CAR VAC PRO SERIES PRO-83BA do odkurzania i osuszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, również podepnę się do tematu. Jestem na etapie kompletowania na papierze sprzętu do prania/czyszczenia tapicerek samochodowych (mam zakład wymiany i sprzedaży szyb samochodowych i chce dodać to do naszej działalności). Już wiem że piorący będzie puzzi 100, ale mam problem z odkurzaczem "normalnym". Myślałem najpierw że to będzie na sucho ale po przeczytaniu kilkunastu stron tego forum doszedłem do wniosku że ma to być sucho/mokro bo m.in. będzie mógł odessać część wilgoci z tapicerki (tak sądzę). Pytanie tylko który (budżet max 1000pln). Moje typy to Karcher MV5 lub MV6 (tylko nigdzie nie ma podanego podciśnienia), Nilfilsk Multi 30T oraz podobnie jak w poście powyżej Profi 45 (wg producenta ma niesamowite podciśnienie 40 kPa) chyba że jeszcze coś innego. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup porządnego odkurzacza do studia. Prace typowo detailingowe.

Obecnie mam na uwadze.. Numatic GVE 370-2 przy czym sprzedać obecnego Puzzi 100 lub nieco z innej beczki bo dwu zadaniowy VAC 'N' BLO, CAR VAC PRO SERIES PRO-83BA do odkurzania i osuszania.

 

Tak z ciekawości sprawdziłem jakie podciśnienie deklaruje producent CAR VAC-a - jest to 95" czyli 2413mm/h2o, czyli tyle co George :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.