Skocz do zawartości

ADBL QD1 quick detailer


WaxItCar

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również psikam QD1 "na bogato" ;) powiedzmy maska 4-5x, drzwi 3-4x... Nie mam najmniejszych problemów, psikam, wycieram fibrą i po skończonym elemencie przecieram raz jeszcze drugą mf. Używam dużo, bo kupiłem 1l opakowanie to co będę żałować lakierowi :D Ale i tak ktoś zaraz napisze, że mam srebrne auto to mogę dawać więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza iż QD1 jest "łatwy" ...tylko tyle. Samo QD jest OK ale łatwym w aplikacji go nie ma mowy nazywać łatwym , a po chwili pisać o 2 mf i "polerowaniu" ;)

:good: To jest powód przez który się go pozbyłem ostatecznie i wróciłem do qed. Nie ma takiej tragedii jak z bsd, ale też łatwym bym go nie nazwał, raczej średnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]wojciechch[/ref], dzięki za pozytywną opinię :).

 

[ref=#00aa00]powalla[/ref], może po prostu taki ma system pracy że na 2 fibry leci. Qd1, co chyba potwierdzisz można bez najmniejszego problemu zaaplikować jedna i to kiepskiej jakości fibrą. Nie wspominając już o poprawionej delikatnie wersji która hula na rynku od początku roku :D.

 

a fibrę wypuściliśmy ale do Quick Wax. trzymajmy się faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza iż QD1 jest "łatwy" ...tylko tyle. Samo QD jest OK ale łatwym w aplikacji go nie ma mowy nazywać łatwym , a po chwili pisać o 2 mf i "polerowaniu" ;)

:good: To jest powód przez który się go pozbyłem ostatecznie i wróciłem do qed. Nie ma takiej tragedii jak z bsd, ale też łatwym bym go nie nazwał, raczej średnim.

Ja nic takiego o QD1 nie pisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KHOT[/ref], zmiana nastąpiła. w ramach porównania do poprzedniego chętnie wyślemy Ci nową wersję.

Nie, nie o to chodzi, darmowe kosmetyki mnie nie interesują, co najwyżej możecie wpłacić ze 2 dychy na pajacyka. Po prostu obserwuję że nie możecie przejść obojętnie obok postów które nie są pełne uwielbienia dla waszych produktów. Bardzo często są i sam wiele z nich będę bezinteresownie chwalił i polecał, ponieważ uważam że są szałowe, ale nie można oczekiwać że wszystko zawsze będzie urywać tyłek i że wszyscy będą pochwalne pieśni śpiewać na forum, na krytykę, zwłaszcza konstruktywną jest też miejsce i jest ona konieczna.

 

Zresztą ja jestem całkowicie przekonany po swojej z nim przygodzie, że qd1 jest dobrym quickdetailerem, natomiast ma jedną cechę która mi osobiście nie pasuje, bo czego innego od quickdetailera oczekuję. Przy wszystkich jego świetnych cechach jak trwałość, wygląd, kropelkowanie, akurat łatwość aplikacji nie jest na najwyższym poziomie, jest na średnim moim zdaniem poziomie w porównaniu do finale, czy qed, które wystarczy raz szmatką śmignąć i nie ma śladu. Znacie historyjkę o idealnym mężczyźnie? ;) Nie ma rzeczy w 100% perfekcyjnych, qd1 broni się tyloma cechami na wysokim poziomie, że nie potrzeba zakrzywiać rzeczywistości żeby tylko bronił się absolutnie wszystkim na najwyższym poziomie. Aplikacja nie jest najprostsza. No nie i co z tego?

 

Po prostu musicie się nauczyć że czasem lepiej odpuścić niż tworzyć jakieś historie bo jedna z pięciu cech produktu jest dobra, a nie wyśmienita. :good:

 

@maciek - cytaty pomieszało, za mało tekstu zaciągnąłem myszą jak usuwałem cytat w cytacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że produkt w środku zasechł i nierówno pryska. Mój QD1 jest lekko ubrudzony na wylocie, T&G tak samo. Możesz spróbować wymyć i popróbować psikanie kręcąc tym kółeczkiem od regulacji i zamykania strumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo, że wychodzi poprawiona wersja produktu a użytkownicy dowiadują się po trzech miesiącach trochę przypadkiem, że coś zostało zmienione. Jedni używali przed zmianami, drudzy po zmianach, opinie różne. Ci co używali po zmianach twierdzą, że Ci przed popełniają słynny błąd w aplikacji, piszą teoretycznie o tym samym a jednak o innym produkcie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na qw od Adbl zawsze narzekam w kwestii aplikacji, tak w przypadku Qd1 niczego nie mogę zarzucić.

 

Miałem już dwie butle, obie kupione ok rok temu, więc na pewno stare wersje i zero jakichkolwiek problemów. Bardzo przyjemnie pachnący qd, podkręcający zauważalnie wygląd lakieru po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo, że wychodzi poprawiona wersja produktu a użytkownicy dowiadują się po trzech miesiącach trochę przypadkiem, że coś zostało zmienione. Jedni używali przed zmianami, drudzy po zmianach, opinie różne. Ci co używali po zmianach twierdzą, że Ci przed popełniają słynny błąd w aplikacji, piszą teoretycznie o tym samym a jednak o innym produkcie :dontknow:

Tak jak przedmówcy kupiłem swój około rok temu i zero problemów, więc o ile potwierdzam, że miło by było gdyby producent informował o wprowadzeniu zmian, tak reszta to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
699506 Trochę słabo, że wychodzi poprawiona wersja produktu a użytkownicy dowiadują się po trzech miesiącach trochę przypadkiem,

Super :D Dobrze wiedzieć :D mam 15 litrów QD1 na magazynie, dobrze ze ja nie mam problemów z docieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.