Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba test walnąć z oryginalnych butelek w takim razie bo z czerwonej najbardziej śmierdziało więc to powinna być Mamba. 

Gdyby się okazało że pomyliliśmy produkty to sytuacja się diametralnie zmienia bo najlepiej wypada mamba a adbl najgorzej. 

 

Do czasu weryfikacji przepraszam za ewentualne zamieszanie i błąd testowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigrin jest świetny. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak ja myję tylko na bezdotykach więc dla mnie ważna jest aplikacja na mokro.

 

6 godzin temu, Domel napisał:

Gdyby nie to cholerne cieknące opakowanie/spray co pryska mi na lewo i prawo

A jak aplikujesz ? Bo ja nie mam z tym problemu. Nie korzystam z czerwonej rurki tylko psikam z tej dziurki na spuście na aplikator i wcieram w oponę

 

22 godziny temu, Strus napisał:

Jutro weryfikacja. Mam wszystko w ori butelkach

Nie dałem rady czasowo dzisiaj. Jutro ogarnę temat żeby rozwiać wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam black water od Adbl i dla mnie efekt jest świetny. Wyglada ładnie naturalnie a nie jak by było natarte olejem roślinnym 🙂 kurzu mocno nie przyciąga. Jak długo leży trudno mi powiedzieć bo co mycie kładę go ponownie jako cześć rytuału mycia. Jedyne co to trigger dał mi się w znaki bo lało się z niego i zabrałem z innej butelki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się jeszcze chwilę wstrzymać. Mimo że umyłem 3 razy opony to wszystkie preparaty jakby siedzą. Nie chciało mi się już bardziej myć i myć więc postanowiłem odczekać aż trochę "puszczą" żeby położyć je ponownie na samą gumę a nie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Strus napisał:

Do powtórki porównania dojdzie chyba ProElite Black Gum jako produkt który można aplikować na mokro wiec myśle ze wszystkie 4 wrzucę na obiekty testowe w ciągu 2 tygodni. 

które testujesz dokładnie oprócz ProElite ? (mam go tez - zrobie z ciekawosci podobne i porównamy wyniki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, Strus napisał:

Taki zestaw czeka na test.

ok zrobię identyczny i porównamy 😄 opona szczur - nigdy nie detailingowana - zobaczymy co i jak wchłonie i jak przyciemni. jeszcze nie wymyta, przygotowana ale czeka 🙂

2018-09-26_17.35.37.jpg

Najlepiej załóż nowy temat - test dressingów aplikowanych na mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje opony prawie nowe. Ze 3k przebiegu. Muszę im dać kilka dni i jeszcze jedno lub 2 mycia bo poprzednio nałożone dressingi jeszcze trochę siedzą. A chcę mieć pewność że będzie sama czysta guma. Być może w weekend ogarnę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 19:44, Qlimaxss napisał:

@Strus Czekaj czekaj😄 Butelki nie pomylone bo w czerwonej był Black Water a w białej  mamba😊. Czy to tylko tak odłozone☺

 

W czerwonej na bank była Mamba. Sprawdziłem zapach, konsystencję i kolor. Natomiast nie wiem czy w tej białej małej aby na pewno był Black Water.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Kryman napisał:

To nie są te opony.

zgadza się, i nie to auto 😉 Notabene wszystkie te "normalne" opony dla Kowalskich maja wzorki, numerki, faktury, dupsy.

2018-09-29_17.48.00.jpg


2018-09-29_17.56.38.jpg


2018-09-29_17.56.49.jpg


2018-09-29_17.56.55.jpg


2018-09-29_17.57.08.jpg


2018-09-29_18.01.16.jpg

Pod innym kątem padania światła, opony inaczej łapią oko. W obiektywie aparatu look jaki jest, taki jest. Na żywo nie widzę problemu 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Domel Sam ten sam test prowadzę . Według mnie Shiny bardziej w satynke wpada po aplikacji .Adbl idzie bardziej w stronę Endurance 

Owszem przez pierwsze 2-3 dni. Potem adbl staje się mniej świecący a sg blednie. Daj znać ile u Ciebie posiedzą ale u mnie adbla zdecydowanie dłużej widać na oponie.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 Mam takie same wnioski jak TY . Potem widać wyraźnie gdzie siedzi ADBL a gdzie Shiny . Na razie 500 kilometrów zrobione. Ale ostatnio brak było czasu na ogarniecie fury i zdarzyły złapać brud. Więc zobaczymy po myciu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.