Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
19 godzin temu, Sycyl napisał:

@Kuba95 o ile dobrze pamiętam w shiningcar

 

0,5l butelka przezroczysta

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Czyli kupiłeś wersję limitowaną do której powinna być dodana nakręcana "keczupówka" dzieki której jeszcze łatwiej aplikuje się TD. Zgłoś to proszę do sklepu gdzie nabyłeś produkt. Atomizer w tym produkcie nie ma prawa działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@ADBL to norma przy Black Water 200 ml, że atomizer nie działa? Ona nawet się nie popsuł po użyciu, on od razu przyszedł uszkodzony. Gdy naciskam trigger to płyn wylatuje w zaznaczonym miejscu i leje się po butelce.

adbl-black-water-0-2l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Qlimaxss napisał:

Dla mnie do Black Water tylko atomizer z @Good Stuff ale to już nie raz było pisane. Przelejcie i nie będzie nigdy problemu z triggerami. 

Potwierdzam. Black Water mam  2szt. przelane w stare czerwone 250ml butelki z Good stuff i nic się nie dzieje 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@ADBL czy ostatnio zostały znowu wymienione atomizery? Ostatnio kupiłem Interior Cleaner, a jakiś czas temu bonnet i dostałem takie. Jeden i drugi leje po paluchach l, aż miło... 

Te z pomarańczowym spustem były eleganckie 

IMG_20210524_163959.jpg

IMG_20210524_164018.jpg

IMG_20210524_154924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie chcę bronić, bo ADBL to duża marka, a od lat nie potrafi sobie poradzić z taką "pierdołą" jak cieknące atomizery, ale...

 

wydaje mi się, że na rynku wciąż jest problem z dostępnością atomizerów i producenci ładują co mają na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 jak wjechały te z pomarańczowym spustem to myślałem, że sytuacja jest opanowana, choć wtedy zasysały się butelki. 

To, że nie ma atomizerów na rynku to bardzo możliwe, ale uważam że wtedy informuje się konsumenta o takim fakcie jak to zrobiło np. @Good Stuff o białych butelkach,.które chwilowo się pojawiły na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie, sytuacja na rynku jest tak dynamiczna i dramatyczna w kwestii triggerów, że nie nadążylibyśmy wypuszczać informacji (tym bardziej, że triggery idą najpierw do dystrybutora).

Maciek, wygląda na to, że trafiłeś na trigger który już nie jest przez nas sprzedawany a którego mieliśmy małą partię przez krytyczny moment kiedy nie dało się na rynku kupić nic.
Oczywiście po napisaniu do nas wymienimy na nowy.

 

Kuba, z całym szacunkiem ale nie sprzedajemy totalnego shitu a najlepsze co w danej chwili mamy dostępne. Triggery z pomaranczowym spustem były mega i teraz te ktore idą też są ok. Było kilka dni gdzie na rynku nie było żadnych tirggerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.