Skocz do zawartości

Wosk własnej produkcji


m.k.

Rekomendowane odpowiedzi

@m.k. - cały czas pamiętam o obiecanych testach, wygląda na to, ze w końcu dostanę pomalowany zderzak w tym tygodniu (po ponad miesiącu oczekiwania). Jak tylko go dostanę, to od razu montuję, kładę wosk i dam znać jak to wygląda (przepraszam, ze tyle musisz czekać na rezultaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

serath, jestem cierpliwy :)

buka, dzięki!

Dawid_Bojarski, jeśli pytasz o zestaw sampli 2x6ml, to odpowiedź zależy od umiejętności. Ja sprawdziłem to na Toyocie Avensis kombi woskując dokładnie jedną stronę auta The gingerbread i drugą magnum opus. I wosku mi jeszcze zostało. Wiele zależy od umiejętności i aplikatora. Vide http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=1354#p1354

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

The gingerbread 50ml i 100ml

magnum opus 15ml i 50ml

 

Recepturę jak i sam wizerunek tak projektuję by produkt był właściwy dla klienta konesera, nie studia detailingowego gdzie duża pucha się przydaje ;)

 

Ciesze się, że zapachy się Wam podobają. Ja myślę nad tym czy nie wzmocnić zapachu magnum opus, ale możliwe, że ja już mam przesyt i nie czuję dobrze intensywności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja sie wypowiem na temat wosku The G :).

Powierzchnia 'przygotowana', umyta, wyglinkowana + nestle :mrgreen: na DA z czarnym Flexipadem.

th_1_zpsasbj8puo.jpg th_2_zpsarjvo2nj.jpg

Z bliska, jeszcze dwoch zawodnikow do porownania.

th_3_zpsh1rho9cw.jpg

O tak leza na masce ;)

th_5_zps3pnto0r3.jpg th_4_zpsslsgwvbv.jpg

A po deszczu (po jednej dobie), napewno sie lekko przykurzyło.

th_all_zpsicbsrgqi.jpg

Desireble - TheG - PB_Red

th_Desirable_zpsregxcdhs.jpg th_GINGERBREAD_zpsin4gwdy2.jpg th_PB_RED_zpsytkscnnl.jpg

dla porownania KOG :kox:

th_KOG_zpsdu3qytqh.jpg

 

Wyglad na duzy plus. Przyciemnienie lepsze niz Red, troszke mniejsze niz Desirable (aparat tego nie lapie). Nakladanie troche tempe, D i Red bardziej oleiste. Krople jak widac, trwalosc moze za jakis czas ocenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w koncu nastąpił test ;) w ruch poszła wersja jasna ;) nakładanie również dość tempe, przy czym auto jest jeszcze przed korektą, więc nie spodziewałem się cudów... na całego accorda zeszło troche ponad pół pojemniczka więc jest lepiej niż dobrze ;) co prawda ominąłem przedni zderzak który w poniedziałek idzie do lakierowania ale widać że spokojnie starczy na całego, dość sporego sedana ;) kropelki sprawdzone jakoś po godzinie od spolerowania, i wychodzą całkiem przyjemne, przy czym z braku siły tylko lekko pokropiłem z butelki bo nie chciało mi sie brać atomizera i robić ladnych kropelek na pokaz... Bardziej zaskoczony jestem połyskiem jaki się udąło uzyskać na tym dość mocno wycioranym lakierze ;)

 

twb4E3c.jpg

L3DXTsS.jpg

7YHg1Qj.jpg

6B3QPzu.jpg

liEn6OG.jpg

UQM2zET.jpg

b87McJw.jpg

az2jgYN.jpg

t6jtBXJ.jpg

ShR85sr.jpg

xOF9eH1.jpg

NuTqQPU.jpg

C7284Kv.jpg

vVy8ghm.jpg

BkPxcqj.jpg

gmfqxy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ide pod prąd, i nakładane było ręcznie, aplikator noname, piankowy, bardzo twardy jak na takie rzeczy.... Dzięki temu nie wchodzi mi tyle wosku do środka i nie zostaje w aplikatorze :) ale to takie moje widzi mi się i wiem ze wielu będzie krzyczeć ze tak się nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.