Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, tazman napisał:

1.2tsi 105KM, skrzynia 6, już po wymianie rozrządu (jak to w tsi emoji16.png)

nie chcę Cię martwić, brat miał ten sam silnik w Fabii, rozrząd też w serwisie wymienili, pojeździł z 1,5 roku i łańcuch znowu było słychać.Przebieg też był bardzo niewielki, pierwszy rozrząd wymieniany zaledwie po 15 tyś km . Nie miał cierpliwości i sprzedał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj na szybko ogarnąłem auto z zewnątrz więc można się pochwalić (w środku nadal syf i szpecą badziewne dywaniki ale wjadą OE Renault Sport)

Auto to oryginalna w 100% seryjna Meganka III R.S. czyli wypadek franzuzów przy pracy bo patrząc na pozostałe modele to R.S.ke pewnie przez pomyłkę zrobili bo wyszedł im jeden z najlepszych hothatchy o co nikt by ich nie podejrzewał :D

Silnik 2.0T F4R 874 250KM, 0-100 6,1s vmax 250km/h, przebieg 79K km.

 

lBt4RAy.jpg
gxKkZlg.jpg
KnKihDk.jpg
kfnZc2S.jpg
iAhFy6S.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już narzekam bo to auto jest we wszystkim lepsze od poprzedniej Brery po za materiałami wnętrza. O ile same fotele są wygodne i dobrze trzymają to jakość wnętrza klasę niżej niż Brera :D Ale za to wrażenia z jazdy w 100% to rekompensują auto jest ponad 200kg lżejsze i 25% mocniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te dywaniki out bo mocną szpecą środek, ale poza tym autko bardzo fajnie skrojone.
Od zawsze mega mi sie podobał ten wyraziście żółty obrotomierz niczym z Ferrari F430, super optyczny dodatek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wstawię swojego nowego pieszczocha. Auto aktualnie ma 3 tygodnie. Niby tylko Golf, ale dla mnie aż Golf. Podobnie jak z Alfą, albo się go kocha albo nienawidzi :wub:

6345b396e3a014b4c7768b932d1e67.jpg 

PS.

Nie reklamuje żadnego jedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maciejowy napisał:

To i ja wstawię swojego nowego pieszczocha. Auto aktualnie ma 3 tygodnie. Niby tylko Golf, ale dla mnie aż Golf. Podobnie jak z Alfą, albo się go kocha albo nienawidzi :wub:

PS.

Nie reklamuje żadnego jedzenia :D

MOP Witowice na A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.