Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KapselK napisał:

Zdanek, świetny kolor, mało takich E36 widziałem. Zdejmij tylko to coś pod klamkami, wygląda tragicznie. :?

Zakładał to niemiec i boję się co pod tym znajdę, ale mam zamiar to zdjąć.

31 minut temu, mbieniek napisał:

naprawiasz u chłopaków w Motorsport??

Naprawiam sam, z pomocą innego kolegi od BMW, ale chłopaków znam i polecam ;) Ogólnie Świdwin to niezłe zagłębie BMW, trochę magików tu siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, dareme89 napisał:

Taka Brera wrzucona a gadają o e36

Schowana była i zginęła "w tłumie",  trzeba było kartę rozwinąć i się pojawiała.

@Pływak Pozwoliłem sobie edytować aby była cały czas widoczna. Genialnie się prezentuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływak juz nie raz tą Twoją sztukę chwaliłem.

GT była dla mnie marzeniem jak kupowalem 147 ale proporcje Brery to jest jakis obłęd. Mam nadzieje, że "nasza" marka wypusci jakieś nowe piękne coupe kontunujace udane poprzedniczki. Pomijam 4C ktore widuje tylko na zlotach i targach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pływak napisał:

Dzięki, ma parę kłujących mnie w oczy detali jak np maska i zderzak, które wyglądaj od odprysków jak droga mleczna (niech żyje czarny lakier i jasny podkład!) ale już się rozglądam za lakiernikiem, który dobrze to ogarnie.

Znam ten ból, u siebie mam to samo, ale tylko na masce, zderzak jest ok. Przed zimą muszę to ogarnąć

Zdjęcie z dzisiaj, parę minut po godzinie 4. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RaptoR napisał:

E34 dostało nowe koła, ori BBS RC w 17 calach :)

Parę detali ogarniesz i będzie piękna nawet w świetle dziennym ;)

czy to technoviolett??

kurczę chciałbym kupić e34 coś ma w sobie ten model, ale znaleźć coś ciekawego wychodzi poza moje siły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.