Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

SzaKal, myślisz że pomoże? :o Silk coat

 

Jeżeli "zwykły" QD nie daje rady to wątpię żeby Silk dał , jak ślady są mocno wżarte to przypuszczam , że co najmniej ręcznie jakimś delikatnym cleanerem musisz podziałać , albo jakimś środkiem dedykowanym do śladów po wodzie ,ale w tej materii to się nie wypowiem bo z takimi nie miałem nigdy doczynienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal, faktycznie jest to tylko moje gdybanie wzięte bardziej z doświadczenia z usuwaniem plam po wodzie ale innymi sposobami , mam uncra na masce i silka w arsenale i z ciekawości sprawdzę jak silk spisze się do takich celów .

 

Filmik zdążyłem obejrzeć :good::good::good: , wrzucisz go jeszcze raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota ;) Widać spokój i opanowanie nawet i przy ponad 20 stopniach :good:

 

 

1. Jaki używasz aplikator oraz nie wiem czy dobrze zauważyłem bo oglądam na telefonie - aplikujesz powłokę tą strukturą ala gąbka bez używania ściereczki?

2. Jaką mikrofibrą rozprowadzasz powłokę?

3. Jaką mikrofibrą docierasz powłokę?

4. Zawsze lecisz na dwie mikrofibry na dany panel, czy to zależne jest od lakieru danego pojazdu?

5. Czy latarce ledowej można zaufać w 100% jeśli chodzi o pozostałości niedotartej powłoki ( Jaką masz moc latarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Jaki używasz aplikator oraz nie wiem czy dobrze zauważyłem bo oglądam na telefonie - aplikujesz powłokę tą strukturą ala gąbka bez używania ściereczki?

 

Jeżeli się nie mylę to szakal używa oryginalnego aplikatora z gąbeczką max protect, też sobie je dokupiłem i moim zdaniem te aplikatory są idealne do UNCra ,w tym przypadku użycie ściereczki można powiedzieć , że tylko utrudnia aplikację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po dwóch panelach muszę właśnie wymieniać ściereczke na nową, aby nie skrapiać świeżym uncrem ściereczki, gdzie już powłoka nieco odparowała - bo można podobno nieźle sobie bidy potem narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645512 oryginalnego aplikatora z gąbeczką max protect

Jest to gdzieś do kupienia? Bo po patrzyłem na pare sklepów naszych parnetów i ni ma :?

 

SzaKal, Super film, mega dzięki, że go nagrałeś i wrzuciłeś!

Przy okazji jak można to mam do ciebie 2 pytania:)

Czemu zaczynasz od robienia X, Czy akurat z UNC-R tak lepiej czy po prostu takie przyzwyczajenie twoje i każdą powłokę tak nakładasz?

Oraz w 7:19-7:20 jak kończysz polerować tą część maski bliżej środka i znaczka AUDI wydaje się jakby właśnie jeszcze była trochę powłoka nie dotarta tzn. nie jest takie idealnie okrągłe światło z leda, czy to po prostu jakość wideo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645512 oryginalnego aplikatora z gąbeczką max protect

Jest to gdzieś do kupienia? Bo po patrzyłem na pare sklepów naszych parnetów i ni ma :?

 

Kupiłem te aplikatorki w max protect UK , akurat jeżeli zamawiam UNC'r to on nich mam najbliżej , struktura gąbeczki jest delikatnie inna niż z tych np od cquartz , chociaż cięzko mi teraz powiedzieć czy ma to jakiekolwiek znaczenie , bo akurat innymi aplikatorami nie próbowałem go nakładać , jedno co mogę potwierdzić , to to że UNCR na tych aplikatorach płynie po lakierze :good: , mam jeszcze kilka sztuk , jedną mogę odstąpić po kosztach jak Ci bardzo zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota ;) Widać spokój i opanowanie nawet i przy ponad 20 stopniach :good:

 

 

1. Jaki używasz aplikator oraz nie wiem czy dobrze zauważyłem bo oglądam na telefonie - aplikujesz powłokę tą strukturą ala gąbka bez używania ściereczki?

2. Jaką mikrofibrą rozprowadzasz powłokę?

3. Jaką mikrofibrą docierasz powłokę?

4. Zawsze lecisz na dwie mikrofibry na dany panel, czy to zależne jest od lakieru danego pojazdu?

5. Czy latarce ledowej można zaufać w 100% jeśli chodzi o pozostałości niedotartej powłoki ( Jaką masz moc latarki).

 

1. Aplikuje aplikatorem Max Protect (tą szarą stroną) bez żadnej ściereczki.

2/3 Mikrofibry kupuję no name u mnie w Opolu w sklepie Tenzi (ale nie są to fibry tenzi)

4. Zawsze używam dwie fibry, pierwsza do usuwania nadmiaru, druga to polerowania.

5. To zależy jakiej latarce, nie wiem jaką moja ma moc, ale daje radę ;)

 

Dodane po 59 sekundach:

robcok, Średniej wielkości samochód to sama aplikacja powłoki około 1 godz.

 

Dodane po 4 minutach 27 sekundach:

jarekrk, Aplikatory można kupić max-protect.com.pl

Zaczynam zawsze od X, później łatwiej jest rozprowadzić powłokę, co do nie dotartej powłoki to raczej tylko tak na wideo ;)

 

Dodane po 1 minucie 35 sekundach:

)Pajko, Można, ale do takich rzeczy zostało stworzone Max Protect UNC-v3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie bo widzę że trochę tu się działo odnośnie UNC-R. Na jednym elemencie po nałożeniu środka powstały mi po wyschnięciu lekko widoczne różnice w kolorze, w jaki sposób da się to usunąć? Jakieś sprawdzone sposoby albo przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę sposobów na nie dodartą powłokę, jeżeli jeszcze nie stwardniała (ale nie szybciej niż 30 min) to można psiknąć silc coat i powinno pomóc, jeżeli już trochę związało to można ręcznie aplikatorem z jakimś cleanerem lub finiszem te miejsce delikatnie spolerować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.