Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

0uoo41v2taby_t.jpg

r3a39ni20ezs_t.jpg

n68qc32jctid_t.jpg

76wf4ns5thh2_t.jpg

 

Ostatnio szybka robota - dekontaminacja, mycie, Menzerna 3w1 - wymyta ADBL Wipe Out, Cleaner Dodo Basics of Bling i dwie warstwy Lusso Oro. Na szyby Glaco, plastiki zewnętrzne Mother's. Zdjęcia robiona telefonem więc jakość jest jaka jest, polecam kliknąć w zdjęcie i powiększyć ;) jak na 14-letni samochód i przebieg 280kkm nie jest nagorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Audi jako auto rodzinne - mycie oraz QD od the simply, odkurzanie, czyszczenie dywanikow oraz plastiki przejechane ADBL.

 

Golf - mycie oraz QD sonaxa BSD, odkurzanie, przeleciane plastiki megsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbówka przepłukana na bezdotyku;) I wziąłem się w końcu za szykowanie felg letnich;) w Fieście . Na razie zdążyłem popryskać deironizerem plus prickbortem . No i przeczyściłem opony Sg pure black tire 1-5 . Bo nówki oponki to tylko uwalone łapkami mechanika i mazidłem na rantach w celu ich założenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużone mycie na dwa wiadra, prewash Yeti Tropical Night, szampon Zymöl, rękawica Pinky Mitt. Koła i opony Shiny Garage i Gtechniq, Megs Endurance na koniec. Suszenie fluffy i ręcznik Autoglyma. Szyby ADBL Glass Cleaner i Rain-x 2w1, AG CGP maszynowo na przednią + nowe wycieraczki Bosch Aerotwin. ADBL QD1 na lakier, gdzie z kolei żyje i ma się dobrze Kiwami, plastiki jedynie wysuszone bo Koch Nano też pięknie trzyma. Wnętrze odkurzone i przetarte ADBL Interior QD

20170509_132714.jpg 20170508_203548.jpg 20170508_175829.jpg 20170508_175911.jpg 20170508_180049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj montaż nowych żarników ksenonowych. Dotychczasowe już powoli słabiej świeciły - być może jest to wina samych żarników, być może wypalonych odbłyśników. Póki co wleciały OSRAM Cool Blue Intense 6000K - jak się rozświecą i nie będzie jakiejś znaczącej różnicy w świeceniu to na regenerację polecą odbłyśniki w lampach.

d2s-osram-cool-blue-intense-ksenon-6000k-20-2szt.jpg

 

Jako, że zakup przez internet to ryzyko wtopy z podróbą to kupione na miejscu we Wrocławiu, w sklepie stacjonarnym. Cena za zestaw 2 szt. - 380 pln.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak są dobre palniki to wytrzymają 8-10 lat a dobra żarówka ile max 2 ? czyli wyjdzie to samo .

A ni jak ma się porównanie nawet najlepszych żarówek do palników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710114 Tylko że jak są dobre palniki to wytrzymają 8-10 lat a dobra żarówka ile max 2 ? czyli wyjdzie to samo .

A ni jak ma się porównanie nawet najlepszych żarówek do palników .

 

Pełna zgoda. E91 bez xenonu nawet nie brałem pod uwagę. :P Jeżdżę dużo po zmroku i dobre oświetlenie to dla mnie ważna sprawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wydaje się dobra. Muszę znaleźć takie miejsce u siebie, bo też przez internet się boje.

Na znanym portalu aukcyjnym Masz oficjalny sklep z którego raczej nie powinni Cię zrobić w konia, cena podobna. Również chciałem kupić te co Manolito77 tylko 4300K, ale mnie zabiła cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, będzie relacja z prac? :D

 

Ja dziś ogarnąłem tylne felgi, oczywiście wewnątrz tez umyte. Jutro ogarnę przód i nasmalcuje collinite póki co. Ogólnie to ogarniam mój nowy nabytek i planuje zrobić relację na forum, ale to jak będzie wszystko do kupy ogarnięte, na razie kończę wnętrze, lakieru jeszcze nie tykałem. ;)

 

Przed:

950ac4ed2354475cmed.jpg

 

Po:

7f7431552d1e18eemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

niestety nie. zajęło mi to 2 tygodnie po nocach... miarę regularnie dawałem fotki tutaj. Auto stoi w garazu juz 3 tydzien... :) Nigdy nie bylem dobry w klejeniu relacji. Podziwiam ludzi co maja czas i ochotę pedzelkować auto jedna reka i robić fotki druga - szacun bez kpin :)

 

W najblizszym czasie chce sie skupic na testach roznych produktow - ale albo czasu brak albo leje. Dzis udalo mi sie ogarnąć nowy nabytek taty tez. Fajne te fabie.3c1036a8acdf2b8558f22c245cc363b5.jpg

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710176 niestety nie. zajęło mi to 2 tygodnie po nocach... miarę regularnie dawałem fotki tutaj. Auto stoi w garazu juz 3 tydzien... Nigdy nie bylem dobry w klejeniu relacji. Podziwiam ludzi co maja czas i ochotę pedzelkować auto jedna reka i robić fotki druga - szacun bez kpin

 

Taa, robienie zdjęć to strasznie dużo czasu zajmuję i z tego transu wypadasz. Ja na początku też nie robiłem zdjęć, i tak odkurzyłem bagażnik i tył auta bez fotek, ale następnego dnia stwierdziłem, że dalsze prace będę dokumentować bo powiedziałem sobie, że zrobię relację na forum. Jak na razie tego się trzymam. :) Do tej pory mam 128 zdjęć, a zostało jeszcze wiele pracy. Niech tylko pogoda będzie. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710176 Podziwiam ludzi co maja czas i ochotę pedzelkować auto jedna reka i robić fotki druga - szacun bez kpin :)

Fakt... strasznie wkurzające jeśli robisz to sam. Relacje się super potem ogląda, ale prawdę mówiąc przy robocie utrudnia to bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dobrym patentem jest rozstawić Lustro na statywie spust na Radiu pilot w reku samowyzwalacz na 5 sek i lecisz :P ułatwia to tez robienie zdjec ale czas przestawiając statyw z aparatem tez zajmuje wiec na jedno wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.