Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Odcinkowy pomiar prędkości koło Szczecina 5km prostej drogi , drugi koło Sulechowa podobna sytuacja.

I ludzie jadący cały czas 40 km/h i nawet nie myślą przyśpieszyć do dozwolonej prędkości na tym kawałku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto stało 4 dni, dzisiaj wsiadłem w auto i zagotowało sie, znaczy temperatura poszła na max :(

Niestety nie było gdzie sie zatrzymac i na tym maksie musiałem przejechać ok 2 km az zatrzymałem sie pod galeria i postało ok 2 godzin.

Najlepsze jest to ze chłodnica ciepła, węże też, a powietrze dmuchało zimne.

Wróciłem odpaliłem i ok, ciepłe leciało i juz ok, ale kurde ze zamarzło to jestem w szoku bo w tamtymroku płyn wlany i nic nie dolewane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o taki woreczek który zmienia kolor jak jest pełny? 1woreczek starczy na auto?

 

Worek we wzorki, na środku niebieska kropka, mówiąca,czy trzeba osuszyc woreczek. W aucie jest jeden woreczek na przedniej szybie i daje radę. Można jeszcze wrzucić na tył jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama Klima wam nie pomaga ?? Może czas wymienić osuszacz z Klimy droga rzecz, malo kyo pilnuje wymian. Ale może właśnie dlatego macie problemy ja mam klime cały rok aktywna i o parujacych szybach nie ma mowy. Oczywiście dotyczy tych co maja Klime.

Ps. Stara metoda z octem może ?? Nie próbował em i nawet nie pamiętam proporcji, może ktoś pamięta i poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, włączać to sie może i nie włącza, ale ma jakiś magiczny wpływ, że jak wciśne przycisk "AC" to szyby odparowują ;)

 

P.S. Znane mi jest stwierdzenie, że poniżej pewnej temperatury sprężarka sie nie włącza. Ale to chyba zbytnie uproszczenie. W każdym z moich aut nawet przy -20C jak włączy sie manualnie "AC" to sprężarka rusza. Raczej chodzi o to, że nie działa ona tak jak ma za zadanie czyli po prostu nie schładza powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie ceny paliwa w dolnośląskim - mówiąc w skrócie - jak nas dymają na cenie paliwa. Wracając ze Słowacji tankowałem w Żywcu na BP olej napędowy za 3,96 pln (na jakimś Orlenie było nawet 3,89). Tu we Wrocławiu ceny od 4,11 do 4,27 - mowa o stacjach BP/Shell/Orlen.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Zdj_cie0010.jpg

 

Dodane po 13 minutach 19 sekundach:

A tak w temacie to:

Żona od drugiego dnia świąt w szpitalu, wyszła dopiero wczoraj.

Pies wpadł jak wystrzelony z procy pod moje auto. Zderzak połamany.

Wymieniam skrzynię w jednym Galancie od dwóch miesięcy. Nie mam się kiedy zabrać...

Boczna osłona silnika pękła i trze o asfalt. Muszę ściągać koło żeby to poprawić.

Zmiana przełożonych od nowego roku. A już byłem świetnie dotarty z poprzednikami...

Jedna pracownica na zwolnieniu, a właśnie dostałem wiadomość od pracownika, że miał dzisiaj operację i tydzień L4.

Praktycznie codziennie coś. Cały czas staram się chodzić z głową do góry ale ostatnio jest naprawdę ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.