Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedaję samochód wujka, prawie 17 letni, za 2200 zł, około 30 telefonów.

 

- połowa, daje 1000 zł i już do Pana jadę z wypełnioną umową, na co ja z uśmiechem, a to Pan moje dane zna? :)

 

- dziś jeden Pan przebił wszystko, w aucie w lato zrobione hamulce, wydech, a z 20 tyś km temu rozrząd, Pan pytał czy mam stare części, aby to udowodnić i fakturę, ewentualnie wpis w książce :)

 

świat oszalał, auto w cenie roweru :mrgreen:

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jeden Pan przebił wszystko, w aucie w lato zrobione hamulce, wydech, a z 20 tyś km temu rozrząd, Pan pytał czy mam stare części, aby to udowodnić i fakturę, ewentualnie wpis w książce

 

świat oszalał, auto w cenie roweru

teraz się ludziom tak w głowach powaliło. kupić by chciał i najelpiej żebyś mu jeszcze pełen przegląd zrbił, powymieniał przed sprzedażą oleje paski płyny zatankował fulll i dał zestaw zapasowych części jakby się czasem coś zepsuło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
sprzedaję samochód wujka, prawie 17 letni, za 2200 zł, około 30 telefonów.

 

- połowa, daje 1000 zł i już do Pana jadę z wypełnioną umową, na co ja z uśmiechem, a to Pan moje dane zna?

 

- dziś jeden Pan przebił wszystko, w aucie w lato zrobione hamulce, wydech, a z 20 tyś km temu rozrząd, Pan pytał czy mam stare części, aby to udowodnić i fakturę, ewentualnie wpis w książce

 

świat oszalał, auto w cenie roweru

 

cheers,

Art

sprzedawałem corsę tescia za 1200zł a gość do mnie dzwoni i pyta czy na aucie są jakieś ryski i zadrapania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, a co tam sprzedajesz bo kolega ostatnio szukał czegoś taniego do miasta

 

 

Cordoba z 1998 roku, ale powiem tak, wujas raczej do ASO nie prowadzał, więc niech idzie w świat, a nie na forum :kox::kox:

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesięcznym reklamacyjnym cyrku dziś odebrałem ze sklepu nową kamerkę.

Oczywiście ani sklep a tym bardziej serwis nie widzi problemu w tak długim załatwianiu reklamacji i o słowie "przepraszam" mogę zapomnieć. Tak samo producent, Prestigio, zlał totalnie moje wiadomości które do nich pisałem. Widocznie taka polityka firmy...

W sumie humor poprawiony ale niesmak pozostał :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ani sklep a tym bardziej serwis nie widzi problemu w tak długim załatwianiu reklamacji i o słowie "przepraszam" mogę zapomnieć. Tak samo producent

 

30 dni to chyba norma dla napraw gwarancyjnych i jest to ujęte w broszurce , którą już nikt nie czyta a dodawanej do pudełka czyli "karcie gwarancyjnej" ;)

 

Ja od 21 dni czekam na naprawę telefonu (media tech za 39,99 w Auchanie żeby szkoda nie było jak syn w szkole go "zgubi") . Po 14 dniach zadzwoniłem do Auchana i pytam co z telefonem (na papierze mam że mają się odezwać do 29.11) a tam "pan z serwisu" mówi że oddali do serwisu Mediatech i mam czekać . Pytam ile, a pan mi grzecznie mówi iż mam sobie sprawdzić na własnie tym "świstku papieru" zwanym gwarancją . No to mu mówię że chętnie bym sprawdził ale ...ale przecież oni ją mają wraz z pudełkiem :mrgreen: Pan lekko się zmieszał i mówi iż mam sobie sprawdzić ...w internecie :wallbash: Więc pytam pana grzecznie czy i kiedy podciągną mi internet do chaty , bo jakoś nikt dotychczas mi tego nie oferował ale jeśli chcą żebym coś , gdzieś sprawdzał , to mam nadzieję iż założą mi internet i sprawdzę co tylko pan sobie zażyczy ....dzieciak też chętnie poserfuje w necie 8-) Pan w serwisie po takim tekście ...z prywatnej komórki zadzwonił do serwisu mediatechu i zostałem poinformowany iż naprawa gwarancyjna trwa tyle ile zaznacza to producent w karcie gwarancyjnej (w moim przypadku 30 dni) .

W sumie żałuję że nie oddałem tego telefonu jako "niezgodny z umową konsumencką" , bo wtedy już od 7 dni mój synek korzystałby z telefonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.