Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wieczorem wpadłem na pomysł aby odrestaurować mój nożyk. Kupiłem go 1992 r. i od tego czasu zawsze jest gdzieś przy mnie. Wiele razem przeszliśmy więc należało mu się drugie życie :)

 

Przed głaskaniem

nozm.jpg

 

Po głaskaniu

nozmp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vicorinox zawsze spoko, też mam, ale czerwony, też kupiony ponad 10 lat temu i do teraz bez niego się nie ruszam na żadne wakacje :-D najważniejsze że ma korkociąg :-D już się mnie wszyscy znajomi pytają czy mam nożyk ze sobą, jak gdzieś pojedziemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SwissToola - sprzęt nie do zajechania. Wbijam nim gwoździe czasami, tne co trzeba, odkręcam co trzeba.

Dodatkowo kilka pomniejszych czerwonych w różnych miejscach porozwalane - zawsze się przydają:)

No i jeden mikro przy kluczykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, Polecam jako alternatywa dla PS4 Gerbera Dime, jest sporo tańszy a równie funkcjonalny

67-3012.jpg

Z małych tooli fajna jest jeszcze Micra od Leathermana i Sog Crosscut, tyle ze zamiast kombinerek maja nożyczki.

Pimps, Łanie wyszło :good: , jaki to model Spartan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 przezylo gonitwe do PL. Przez 1400km but w podloge non stop, przystanki tylko na paliwo. Srednia z calej trasy 18,5/100, Dania, Niemcy i PL VPower Racing 100 i od razu Auto lepiej jezdzi niz to eco 98 norweskie. Najmocniejsze co spotkalem i chcialo poszalec to Panamera Turbo S ktora odjechala odemnie przy ponad 240 jakbym stal w miejscu :lol: Mega zadowolony ze auto sie spisalo, chyba mu sie nalezy kolejna warstwa SV CR :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 przezylo gonitwe do PL. Przez 1400km but w podloge non stop, przystanki tylko na paliwo. Srednia z calej trasy 18,5/100, Dania, Niemcy i PL VPower Racing 100 i od razu Auto lepiej jezdzi niz to eco 98 norweskie. Najmocniejsze co spotkalem i chcialo poszalec to Panamera Turbo S ktora odjechala odemnie przy ponad 240 jakbym stal w miejscu :lol: Mega zadowolony ze auto sie spisalo, chyba mu sie nalezy kolejna warstwa SV CR :-]

 

No ciekawe ciekawe...punkciki się zbiera pewnie co :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciliśmy z weekendu w Karpaczu. Samotnia, Śnieżka, aquapark tropicana i na powrocie we Wrocławiu ogród japoński- jesień w Polsce jest przepiękna;-)

 

ja w piątek wróciłem z Karpacza, fakt jesień tego roku jest piękna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miejsce na całodobowych zawodach wędkarskich wśród całkowitych zawodowców (76 startujących)

In minus - auto po dobie stania w lesie nadaje się do konkretnego mycia - ale co tam :D

 

Byłem kiedyś na rybach, kumpel mnie namówił i najlepszą rzeczą z tego wszystkiego to było 0,7 i paczka fajek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.