Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dziś a w sobotę kiedy zrobiłem po Polsce 1150km.

Koszalin: BMW X5 "4MOTION" :D:D:D:D

Nie zwróciłem uwagi ale może on "formołsion" bo był w "tedeiku" :D

 

Pzdr.

 

 

Najśmieszniejsze jest to, że przy sprzedaży pewnie będzie zwracał uwagę na to, że jest to 4motion (czyli wypas) a potencjalny kupujący też się podnieci widząc to.

No i dodatkowo jest to "Limited BMW" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

709458 moje auto

 

to moje czy żony ? :D

 

A tak serio, to całkiem fajne auto będziecie mieli. Od grudnia zeszłego roku śmigam służbowo nową fabią 1.2 tsi i w porównaniu z dwójką, którą jeździłem wcześniej to dużo doroślejsze auto. W końcu poprawili stabilność i wygłuszenie przy większych prędkościach i nawet przyjemnie lata się po ekspresówkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor od rana poprawiają mi dwie rzeczy

1 . P O G O D A - wreszcie jest ciepło i słonecznie

 

2. Telefon z rana Panie Piotrze zapraszam na plac można oglądać auto :)

 

ZM2Xyvz.jpg?1

2ldUC40.jpg?1

vovmLS2.jpg?1

 

Oczywiście Pan z ASO poinformowany , Nie myjemy nie picujemy - Samemu się za to wezmę :D

Teraz szybka papierologia leasingowa i myślę że najpóźniej w środę odbiorę auto .

Arsenał mocno doinwestowany już czeka , ja też

 

P.S niby auto dla żony ale jaram się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne porównanie.. obok stoi na stalówce, zwykła lampa, brak halogenu i już przy Twojej wygląda bardzo biednie a kolor ten sam :)

 

 

Diabeł tkwi w szczegółach :D

 

[ref=#00aa00]Pajko[/ref], Super autko :good: Czekam na relacje z pierwszego mycia i zabezpieczania lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko mam Sąsiada co ma xc60 w mire świeże, chyba ma 3 lata No i kupił teraz fabie szukając kosztów, tez z tekstem ze dla Żony ( miało tyko to volvo) No i co teraz: od 3 miesięcy widziałem żeby raz jechał volvo, tak to codziennie fabia :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Pajko[/ref], gratuluję.

 

Dzisiaj humor zdecydowanie poprawiły mi bilety kupione na koncert Rolling Stonesów. Życzę im jak najlepiej ale panowie są już mocno leciwi i obawiam się, że może to być ich ostatnia trasa w takim składzie dlatego tak się cieszę. Ten rok jest dla mnie mocno koncertowy: Stonesi, Red Hoci i Coldplay :P . Masakrycznie żałuję, że nie załapałem się na Adele:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.