Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Gesiu_15[/ref] będziesz zadowolony, mam taki zestaw i złego słowa powiedzieć nie mogę, jeden konkretny bit odkręcił i przykręcił już na bidę kilkanaście kompletów przegubów przy półosiach i nadal daje radę :good:

 

dokładnie :good: mam znajomych którzy używają w warsztacie i są zadowoleni ;) Mi się przydadzą , dałem całe 65 zł nie jest źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh te niemieckie cudy techniki :D

Mnie już obowiązek dokupienia T25 do elementów wnętrza irytuje w Vołovinie.

Moim skromnym zdaniem stare Hondy, bo nie rozbierałem nowych, są rewelacyjnie pomyślane. 10,12,14,17,19 i praktycznie wszystko jesteś w stanie zrobić, 8 baaaaardzo rzadko się trafi, a środek to zwykły krzyżak i spokój.

Mogliby pójść po rozum do głowy i zrobić normalizacje narzędzi do aut jak w przypadku ładowarek do telefonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I które to telefony sa znormalizowane?

Dwoje największych sprzedawców ma dwie różne wtyczki a z przejściówka albo ładują konkurencje powoli albo tylko wyświetlają, ze ładują.

Mowa o apple, samsungu, huaweiu i microsoft :D .

 

Wydawałoby się, ze w świecie technologii to powinno pójść jak z płatka, w końcu to taki dynamiczny rozwój itp.

A którą mamy to już generację ifoona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]mbieniek[/ref], Jabłka mnie nie interesują, jak dla mnie moga nie istnieć jako telefony. Miałem na myśli resztę stawki :D

Jako że mam i Huaweia i Samsunga i Sonego, wszystkie trzy ładują się bez problemu różnymi ładowarkami, problem pojawia się po kilkukrotnym ładowaniu Huaweia ładowarką Sonego, bo ta ma wyższe napięcie niż oryginał i bateria fiksuje, Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowej ręcznej pianownicy. Pianownica Marolex AXEL 3000.

 

 

 

w zestawie 3 firmowe filce. Piana Autobrite MagiFoam Blue - 80 ml na 2l/h2O (chyba trochę za dużo)

Ale pianka super, tu trochę spływa bo brzegi wanny mokre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]manio49[/ref], z dwóch powodów. Raz, mam od prawie 9 lat HP Paviliona, który bardzo dobrze mi służył, zrobię mu tylko formata i będzie służył nadal. Dwa, mam kuzyna, który pracuje w firmie która między innymi serwisuje HP, mam naprawy za darmo. :D Właśnie przez kuzyna załatwiałem Omena. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus patrząc na ten filmik nie widziałam akcji policjanta, dopiero jak weszłam na ytb żeby zobaczyć o co chodzi :D

a byłam przekonana, że za chwilę będzie rakietowy start ze świateł eLki widocznej na pierwszym planie :lol:

 

Gardor piękne bliźniaczki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.