Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]SSN774[/ref], Będziesz częsciej prać dywany i narożniki w domu niż samochód.

Znając zdolności do "rozlewania" kawy w samochodzie mojej lubej może być inaczej :D W domu mam w sumie tylko dwa dywany :) Ale niestety teściowa ma ich więcej, szybko się spłaci dług, przecie chemia droooooga jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673683 Ale niestety teściowa ma ich więcej, szybko się spłaci dług, przecie chemia droooooga jest :kox:

Uuuuu jak teściowa to tym bardziej - teściowe są poza grupą rabatową. :D

Taaa, w moim wypadku to teść jest ten beee, zwłaszcza że on Łodziak a ja z Wrocka pochodzę :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupilem dzis SV shielda:-)) jak to pachnie!!! I jaka mieli tam piekna f12 tdf w niebieskim metaliku... Cudo.

 

A z drugiej strony moja Matula dzis mi powiedziala, zebym sie nie denerwowal... Roczna x6 z rozcharatanymi drzwiami, pogietym progiem nie wyglada juz tak dobrze.:-(

Na szczescie tylko parkingowy slupek, a raczej słupisko patrzac jak mocno musial byc zakotwiczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michulek mam nadzieje ze podziala dlugo. U mnie na 40szt ktore przychodza i sie sprzedaja, praktycznie wszystkie ida na serwis w ciagu miesiaca dwoch.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

[mod=Slovak]Nie cytuj zdjęć![/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie padła taka myjka, tyle że kupiona w Juli za 99 zł. Do mycia super sprawa, u mnie się rozładował akumukator i jak ja wczoraj podpiąłem to już się nie ładuje a zasilacz na pewno dobry bo sprawdzałem miernikiem. Jest na gwarancji więc nie ma strachu.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-145-km-klima-elektryka-zadbany-stan-b-dobry-ID6yAVd1.html#860f411672

 

samobójstwo lakiernika z włączonym hdrem ;D niezle wygląda, istna perełka

:shock: Ale żeby tak jeszcze w słońcu dumnie fotografować efekty tej przemocy... Za to powinien być ban na otomoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-145-km-klima-elektryka-zadbany-stan-b-dobry-ID6yAVd1.html#860f411672

 

samobójstwo lakiernika z włączonym hdrem ;D niezle wygląda, istna perełka

 

To jest nic. Ostatnio znalazłem na allegro Chevroleta Camaro za 400tyś z hologramami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

674077 Co tak długo Michał ?

 

Daj spokój.

Już zacząłem w siebie wątpić jak nad lewą lampą od wewnętrznej zaraz przy krawędzi z maską znalazłem jeden niedocięty punkt :/

 

W weekend obiecuję sobie ogarnąć wnętrze (a jest co robić) wyprać dywany i nałożyć powłokę. A kiedy czas na Oslo Car Show? :-]

Relacja będzie. Kiedyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.