Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Humor poprawiła mi rozmowa z wujkiem.

Wujek: Po co Ci tyle smarowideł w garażu do auta?

Ja: Bo lubię mieć zadbane auto.

Wujek: A wiesz że w Tesco, są jakieś smarowaidła co kładzie się na gorący lakier i przez 3 miesiące myjesz tylko wodą auto bo brud się nie trzyma? :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddalem w zeszlym tygodniu Fokeła do blacharza na wymiane progu i rantu blotnika, wszystko bylo pieknie, telefon do Prezesa i tego samego dnia mialem do pojezdzenia na tydzien nowego citroena c4 z przebiegiem 800 km. Niestety musialem go zwrocic a focus bedzie gotowy na srode czwartek i zaczely sie schody, drugi telefon do pacjenta (dyrektor salonu Forda) mowi, ze moze pozyczyc forda ka za dwiesta. Wtedy, przypomnialem sobie ze od dobrych 6 miesiecy stoi na podjezdzie czerwony pomnik- hyundai pony. Wytargalem z garazu akumulator naladowalem. Krecilem rozrusznikiem doslownie 8 sekund i zagadal :D wlasnie to mi poprawilo humor, w podbramkowych sytuacjach wlasnie to auto zawsze ratuje mi skore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddalem w zeszlym tygodniu Fokeła do blacharza na wymiane progu i rantu blotnika, wszystko bylo pieknie, telefon do Prezesa i tego samego dnia mialem do pojezdzenia na tydzien nowego citroena c4 z przebiegiem 800 km. Niestety musialem go zwrocic a focus bedzie gotowy na srode czwartek i zaczely sie schody, drugi telefon do pacjenta (dyrektor salonu Forda) mowi, ze moze pozyczyc forda ka za dwiesta. Wtedy, przypomnialem sobie ze od dobrych 6 miesiecy stoi na podjezdzie czerwony pomnik- hyundai pony. Wytargalem z garazu akumulator naladowalem. Krecilem rozrusznikiem doslownie 8 sekund i zagadal :D wlasnie to mi poprawilo humor, w podbramkowych sytuacjach wlasnie to auto zawsze ratuje mi skore :)

 

 

dobrze takie coś mieć jako dodatkowe auto :) ja mam punto I dziadka :) też tego sprzedawać nie ma co a w razie czego jest czym latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan GT-R z Onyxu. Pomyślałem sobie, że skoro to jest jedyny dzień w życiu to muszę jechać pojazdem moich marzeń jako kierowca i nie widzę innego wyjścia. Długo szukałem wynajmu tego pojazdu, a tu okazało się, że jest 15km od miejsca mojego zamieszkania. ;)

 

Nie bez powodu mówią, że auto dla faceta jest jak suknia ślubna dla kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiło odpakowywanie paczek, które przychodziły podczas mojej nieobecności w PL :) W tym dzisiaj dojechała mirka ceros :P

 

Mickul, Taki GTR z 2012 ostatnio do nas przyjechał. Jeździłem nim, ale jakoś takie dziwne to auto. Taki nieokrzesany dzikus, wszystko w nim strzela np. jak wrzuca bieg pierwszy bieg na postoju. Do tego mocno zeszperowany, że jak zawracasz to aż tak dziwnie przeskakuje :D W środku trochę wali tandetą jak w nissanie qashqai mojej mamy, ale za to przyśpieszenie daje rade :)

 

8UyuBF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacza ferrari koszty serwisu GTR-a nie zdziwią ale te samochody pomimo porównywalnych osiągów to produkty dla zupełnie innych odbiorców - w sensie grubości portfela. Za jedno nowe ferrari w zależnosci od modelu można mieć 2-3 nowe GTR-y. Fakt, GTR-a kupuje osoba zarabiajaca więcej niz średnia krajowa ale nie tyle, żeby móc swobodnie pozwolić sobie na Ferrari czy cokolwiek innego w granicach 1 mln PLN i wyżej. GTR to taki samochód dla "kowalskiego" w klasie "super-aut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieniek ładny, ale brudasek :D Może byś coś podziałał?

 

No i fota taka, że sie wydaje ten tył taaaaaaaaaaaaaaaaaaki olbrzyyyyyyyyyyyyymi :)

 

@Mickul to gdzie siedziała panna młoda? W bagażniku? :D

 

Dzielę się!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.