Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawiłem dwa naświetlacze LED. Z tego najmocniejszy z 50W jaki miałem. Bardzo mi na nim zależało.

Wstawiona dioda 100W 4500K, poprawione chłodzenie. Działa jak szalony :)

Do tego wykonałem próbną oprawę LED na podstawie oprawy 2x36W. Taśma LED 3000lm/m 3000K. Też świeci jak głupia :)

Jaram się :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., żeby było śmieszniej to miałem cb 750 tyle że wersję seven fifty w skali 1:1 :) , jazda czymś takim uspokaja, a poza tym życzę cierpliwości, pochwal się jak będzie gotowe, a ja trzymam kciuki :good:

 

Nawet foto znalazłem :)

 

cb750_zpsq8hqruvj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, Pomimo wieku 750 nadal świetnie wygląda :good: Jak będzie warto pokazac moją Hondę po złożeniu to oczywiście wrzuce foto :) jesli znasz jakieś fora/stronki które ulatwia mi wdrożyć się w temat to podeślij proszę ;)

 

 

Tutaj masz mistrzów świata :

 

http://pwm.ukw.edu.pl

 

www.modelwork.pl

 

jak będziesz chciał to mam jeszcze zagraniczne. Na polskich szukaj prac wuen-a, kazik-a, subaroman-a, tak wszyscy chętnie podpowiedzą, mnie tam uczyli co i jak, bo byłem zupełnie zielony, dla Ciebie polecam z tym motorkiem dział "pojazdy cywilne" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, Dziękówa :good: może to głupie ale czy kalkomanie mogę malować bezbarwnym?

Tak się właśnie robi, tylko musisz najpierw położyć delikatnie mgiełkę,dopiero jak rozpuszczalnik odparuje dajesz kolejną,a na koniec kładziesz już na lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł koleżka A3 etronem żeby zobaczyć czy uda się usunąć rysy po automacie

 

Chyba się uda... :D ? Oprócz swirli na tej części maski było też kilku tęższych grubasów (szerokich nie głębokich)

 

Szybkie mycie i glinkowanie maski, otaśmowanie, mały Flex...

Jeden solidny przejazd PF2500 pad pomarańcz od Mr Cleaner

Zmywacz

Jeden solidny przejazd Antihologram pad niebieski Sonus

Zmywacz

Jeden długi ale delikatny przejazd Antihologram

Zmywacz

Panel Prep

 

:oops:

 

 

Na filmie u dołu maski dla porównania [bez polerowania] Wet Mirror od Chemical Guys a na tym Petes 53, u góry maski Vitreo na goło

 

DSCN3565_zpsgyquykhs.jpg

 

DSCN3564_zpsnfafavyr.jpg

 

DSCN3568_zpsdtyvjr2v.jpg

 

DSCN3573_zpswcedfndg.jpg

 

DSCN3574_zpss1irbdfp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.