Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

impex, to jest brud? Wygląda na przetartą skórę (nie mówiąc już o lakierze).

Gałka zmiany biegów wygląda podobnie. Auto musiało jeździć w jakiś ekstremalnych warunkach albo kierowca był pracownikiem fizycznym na budowie (co mi się nie zgadza z ich zarobkami vc cena nowego CRVa :) )

Ja wymieniłem w Accordzie kierownicę po ok 110 tyś km bo wydawała mi się zajechana ale w porównaniu do tego CRVa to moja była funkiel nówka...

 

Wrzuć więcej zdjęć auta. Widząc wnętrze auta i znając Hondowski lakier to aż boję się sobie wyobrazić jak wygląda na zewnątrz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłoby mi wstyd wysiąść z takiego samochodu chociażby na stacji benzynowej, już nie mówiąc żeby kogoś do niego wpuścić :shock: Po każdej podróży chyba sporo czasu zajmuje mu domywanie rąk...choć patrząc na kierownicę chyba tego nie robi wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłoby mi wstyd wysiąść z takiego samochodu chociażby na stacji benzynowej, już nie mówiąc żeby kogoś do niego wpuścić :shock: Po każdej podróży chyba sporo czasu zajmuje mu domywanie rąk...choć patrząc na kierownicę chyba tego nie robi wcale.

 

x2 do tego okopane maskownice głośnika na drzwiach, chlew chlewem, ale przecież wysokie auto - da się wysiąść jak człowiek.

 

Cóż, niektórym nie zależy i też OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze to tam ciul :)

Przedni zderzak wyrwany,tylny połamany,plastiki pod spodem poobrywane,jakas metalowa osłona silnika zwinięta w kulke,brak kilku czujników pdc,pękniete nadkola.O stanie lakieru nic nie pisze.Na szczescie nie musze go dotykać maszyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.