Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego pewnie okładzinki też 3 cyfrowe :) A jak kumplowi powiedziałem, ze moja Atemi 48 zł + pokrowiec +wysyłka to się krzywił :lol:

 

no cały zestaw troszeczkę kosztował (jakiegoś Rupesa można kupić ;) ), ale każdemu chyba należy się prezent pod choinkę :D

 

kto się na czymś nie zna i nie wie ile kosztuje "dobre" to zawsze będzie się krzywił..

 

 

Pewnie, że się należy :good:

 

Ale bez przesady, jaki teraz jest kurs dolara ? Przecież 18 tysięcy jenów to pi razy oko 180 dolców. (Kupowałem kiedyś przedmioty prosto z JPN)Nie jest wcale źle, jak na przedmiot używany do rozgrywek w lidze ! :)

Co mają powiedzieć Ci, co zbierają zegarki, pióra wieczne albo miecze? Czy kupują Ferrari na aukcjach :lol:

 

Ja lubię mieć po prostu dobre narzędzia, mam zasadę, że jak drugi raz coś mam pożyczyć to idę i kupuję. A im lepsze narzędzie tym milej się pracuje. Sam sprzedaje narzędzia więc wiem jaką wartość przy pracy mają profi narzędzia.

A takim Cerosem to choćby i meble ogrodowe raz w roku milej pomiziać :). Nie tylko do aut narzędzi się używa

 

Bzyk, dyskusja nie dotykała tematu jakości narzędzi. Ja np mam fazę na rękodzieło. I niestety zjadam tego owoce, 5 lat temu byłem na etapie noży japońskich kowali, takich co to w warsztacie klepią pojedynczo sztukę za sztuką.

Obecnie przeskoczyłem na podobne produkty, ale zobacz, robione w Europie :)

 

http://www.catchesidecutlery.com/

 

Także przekonywać to mnie nikt nie musi co do wpływu jakości narzędzi na radość z użytku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego pewnie okładzinki też 3 cyfrowe :) A jak kumplowi powiedziałem, ze moja Atemi 48 zł + pokrowiec +wysyłka to się krzywił :lol:

 

no cały zestaw troszeczkę kosztował (jakiegoś Rupesa można kupić ;) ), ale każdemu chyba należy się prezent pod choinkę :D

 

kto się na czymś nie zna i nie wie ile kosztuje "dobre" to zawsze będzie się krzywił..

 

 

Pewnie, że się należy :good:

 

Ale bez przesady, jaki teraz jest kurs dolara ? Przecież 18 tysięcy jenów to pi razy oko 180 dolców. (Kupowałem kiedyś przedmioty prosto z JPN)Nie jest wcale źle, jak na przedmiot używany do rozgrywek w lidze ! :)

Co mają powiedzieć Ci, co zbierają zegarki, pióra wieczne albo miecze? Czy kupują Ferrari na aukcjach :lol:

 

deseczka (ręczna robota) kupiona w sklepie w PL ;) i to nawet parę złoty taniej niż cena na Japonię :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenega, no właśnie widziałem, że taniej w Pl ale już nie chciałem tu rzucać ceną i komuś wyliczać ;)

Niech sobie koledzy poszukają Nittaku Violin i sami zobaczą. :)

Tylko to jeszcze grać trzeba "umić" żeby odczuć róznicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jbiz, umowa jest do 300mbit/s ;) U Ciebie na screenie wyszło ponad 500. Mimo wszystko wykorzystanie takiego łącza bez jakiejś namiastki technologi p2p jest wręcz niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego doskonale sprawę :) chciałem tylko pokazać jak moze działać połączenie bezprzewodowe. Pingowany był serwer mojego dostawcy wiec dlatego taka prędkość sie pokazała.

Mało tego - okazuje sie ze telefon ma lepsza kartę od komputera albo wynik podaje z błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz, umowa jest do 300mbit/s ;) U Ciebie na screenie wyszło ponad 500. Mimo wszystko wykorzystanie takiego łącza bez jakiejś namiastki technologi p2p jest wręcz niemożliwe :)

 

Taka ciekawostka, ja od hmm ponad 3 lat posiadam internet oraz umowę "No limit" ( w polu prędkość wpisane jest "No Limit"). Mimo, że mam w bloku światłowody to i tak jakaś "puszka" gdzieś blokuje i prędkość jest ok. 100mb/s, za to co fajne ( i jak dla mnie normalne.. ) to upload mam 50-80mb/s.

Zdarza się jak do mnie dzwonią i oferują mi szybki internet np. 20mb/s -> 50mb/s itp... ja mówię że mam dosyć szybki internet i dziękuję.. no to pytanie "jaką prędkość ma Pan na umowie".. To odpowiadam zgodnie z prawdą to kręcą nosem, mówią że nie możliwe i tyle z rozmowy.. ;)

 

Znajomy posiada internet od tego samego dostawcy ( Kiedyś min. Internetia, teraz pod Netie to podchodzi.. ) tylko on ma na ich "nowej" infrastrukturze tzn internet telefon itp.. i ma umowę internet 300mb. W speedtestach wychodzi 280-300mb/s. Tylko bieda tam jest z uploadem bo ma go 10mb/s ... pff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trakcie świątecznych porządków znalazłem takie coś

 

[mod=damian]Dalej nie stosujesz odpowiedniego rozmiaru -> viewtopic.php?f=25&t=18382&view=unread#unread[/mod]

 

Ciężko mi nawet powiedziec ile to ma lat, ciekawe czy zachowało jakieś właściwości choć na opakowaniu napisano że "nie ulega przeterminowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi nawet powiedziec ile to ma lat, ciekawe czy zachowało jakieś właściwości choć na opakowaniu napisano że "nie ulega przeterminowane".

Butelka wygląda na dosyć świeżą a politurkę mozna zakupić bezproblemowo w Kauflandzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelka wygląda na dosyć świeżą a politurkę mozna zakupić bezproblemowo w Kauflandzie

 

Bo stała sobie grzecznie w szafce na półce w piwnicy, gdzie nie zaglądałem już kilka lat.

 

He he nie wiedziałem że takie "cuda" są jeszcze dostępne w sprzedaży, kosmetyków nie kupuje już w markecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.