Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

 

krd pisze:

To nawet nie chodzi o usuwanie mory. Mega skatowany lakier szybciej będzie przemiziać papierem np. 5000 niż drzeć futrem po 5 przejazdów ;)

 

 

 

OK, przyjmuję ;) Tylko jeszcze jedna kwestia... W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy, ile takich padalców ciąłeś?

 

Nie zajmuję się detailingiem zawodowo, a hobbystycznie. Ilość samochodów, które zrobiłem spoza rodziny to słownie dwa. :)

Ale gdybym to robił często to Mirka Ceros byłaby tak samo ważnym zakupem jak reszta gratów przy rozpoczęciu działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię mieć po prostu dobre narzędzia, mam zasadę, że jak drugi raz coś mam pożyczyć to idę i kupuję. A im lepsze narzędzie tym milej się pracuje. Sam sprzedaje narzędzia więc wiem jaką wartość przy pracy mają profi narzędzia.

A takim Cerosem to choćby i meble ogrodowe raz w roku milej pomiziać :). Nie tylko do aut narzędzi się używa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało w końcu znaleźć całe, kompletne, jasne wnętrze do mojego accorda :D co prawda fotel kierowcy do wymiany jest poszycie ale najwyżej znajdę drugi fotel, resztę do czyszczenia i ewentualnie malowania... Ale będzie pierwszy, srebrny accord V z jasnym wnętrzem :D do tego upolowane mega rzadkie halogeny więc więcej do szczęścia mi nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A mi humor poprawiły kolejne nowe siuwaksy :D

 

g07qoz.jpg

 

Celowo nie podaję jeszcze nazwy producenta bo strony i partnerstwa forumowego jeszcze nie ma.

Ponoć coś nowego :-]

 

Szampon o zapachu prawie naturalnej truskawki/maliny?. Dawkowanie 10ml na 10l wody także ekonomiczny.

QD słodki, chemiczny.

Glass Cleaner ma lekką przebitkę "gumy balonowej", coś podobnego jak szampony CarChemu.

Tire Dressing jak Brillance - wali chemią :D Ponoć można nakładać na mokrą oponę - sprawdzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pewnie okładzinki też 3 cyfrowe :) A jak kumplowi powiedziałem, ze moja Atemi 48 zł + pokrowiec +wysyłka to się krzywił :lol:

 

no cały zestaw troszeczkę kosztował (jakiegoś Rupesa można kupić ;) ), ale każdemu chyba należy się prezent pod choinkę :D

 

kto się na czymś nie zna i nie wie ile kosztuje "dobre" to zawsze będzie się krzywił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy "bawię się" detailingiem nie dziwią mnie ceny innych hobby ;)

Pozatym prowadząć lombardy trochę zdiwień w życiu przeżyłem jak zobaczyłem ceny różnych dziwactw ale po 10 latach mało mnie już zaskakuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.