Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem TV dla syna , a tu promocja > http://allegro.pl/lg-50pc1d-sprawny-bcm ... 89664.html :D

 

Czy na tym ekranie to śpiewa Krzysztof Rutkowski ?

:kox:

 

W autorotacji youtube włączyło się o to :

 

 

Muzyka niezrozumiała, ale od 2:40... :lol:

 

Szkoda że na końcu nie ma zdjęcia klapy z halogenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tu przed chwila taki mail,ni z gruszki ni z pietruszki...

"Czy to prawda ze chandlaze do polerowania auta uzywaja mleczka cif czy czegos jeszcze uzywaja do polerowania czego uzywaja do woskowania jaki wosk. Czym handlaze zmywaja asfalt i klej z lakieru samochodowego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też e-mail - masakra :wallbash:

 

Czy to prawda ze chandlaze do polerowania auta uzywaja mleczka cif czy czegos jeszcze uzywaja do polerowania czego uzywaja do woskowania jaki wosk. Czym handlaze zmywaja asfalt i klej z lakieru samochodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jazda na nowych Nokianach WR D4 w rozmiarze 195/65 R15. Droga którą wracam z miasta do domu ma kilkanaście zakrętów, a że złapała mnie dość spora ulewa miałem okazję przetestować przyczepność :-] Opony spisały się rewelacyjnie. Na mokrym w niczym nie ustępują letnim oponom Continental Premium Contact SSR w rozmiarze 205/55 R16 (4-5 mm bieżnika). Mimo większego profilu pokonywałem zakręty z tą samą prędkością co zwykle i trzymały jak złe (temp 9°C) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.