Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dwie rzeczy poprawily mi dzis humor:

 

- nasze domowo/sluzbowe 508 znalazlo nowego wlasciciela. Nie wystawilem go nawet nigdzie, a chetnych bylo trzech. Poszedl w dobrej cenie :)

- dojechala do deleara nastepczyni, czyli Mazda 6 po lifcie w pieknym kolorze Titanium Flash. Jak dobrze pojdzie to pon/wt bedzie odbior :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiony dwa razy

-wizyta w serwisie, progi podświetlane przestały w połowie się świecić z jednej i drugiej strony ,mówię nie będę grzebać wszak gwarancja.....oczywiście zamówione i wymienia w przyszłym tygodniu ale cena.......2000 zł za jedną stronę :o:D

-paczka

PicsArt_1431619854688_zpsigg2jwcn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowa wymiana łożyska przód w a4. Trzeba rozpinać górne wachacze i to co się naczytałem na forum a4 o problemach z wyjęciem nabitej śruby je łączącej ( palnik, wiercenie etc. ) przyprawiło mnie o ból głowy, na szczęście poszło gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup drugiego Galanta :)

Nie zdążyli ściągnąć z lawety :mrgreen: Zewnątrz/wewnątrz nawet nie umyty, a komora silnika i spód w stanie :shock: Szwajcar ;) Jednak jeżeli auto nie widzi soli to mimo pełnoletniości może być w niesamowitym stanie. Nawet takie typowe zgniluchy jak Galant :P Wzięliśmy też kiedyś Forestera I prosto z lawety ze Szwajcarii i też był w takim stanie, że szczęka opadała.

Zdj_cie0315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem na jakiej zasadzie auto określane jest jako tzw. "szwajcar".

To było coś w stylu: do samochodu wrzucamy kota i kilka myszy. Zamykamy okna, drzwi, klapy...

Jak jakaś mysz wyjdzie z takiego auta to znaczy, że auto "szwajcar". Czyli dziury w podłodze są :)

 

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.