Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rygryss napisał:

ogarnia się choćby dla swojej satysfakcji, z totalnego szczura zrobić salonówkę... nic piękniejszego ;)

To jest fakt... Moim zdaniem w środku nawet mocniej widać przemianę, niż na zewnątrz. W zasadzie to pranie tapicerek jest substytutem pełnej korekty lakieru (jak dla mnie). Tylko że lubię, jak ktoś, komu zrobię, potem prosi o przepranie lekkich zabrudzeń, a nie o to samo co wcześniej, bo po prostu nie uszanował efektów mojej pracy :) Dla mnie to jest lekceważące po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Żeby stwierdzić czy nie jest głupie, to by trzeba sprawdzić działanie i brak niepożądanych efektów w dłuższej perspektywie czasu. Kulka w łeb też leczy grypę, ale nie o to chyba tutaj chodzi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eidos71 napisał:

Mamy nowego Króla, który przyćmi Soft99, Colli, FK i BH... ? :D 

 

 

17 minut temu, KHOT napisał:

Żeby stwierdzić czy nie jest głupie, to by trzeba sprawdzić działanie i brak niepożądanych efektów w dłuższej perspektywie czasu.

@Domel, will u accept such a challenge? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eidos71 napisał:

Mamy nowego Króla, który przyćmi Soft99, Colli, FK i BH... ? :D 

Strasznie irytujący koleś... kiedyś zmusiłem się do obejrzenia kilku jego "produkcji" i miernota... Z resztą widać po jakie rarytasy musi sięgać, żeby mieć jakąkolwiek publikę... Pasta do nagrobków, WD40 itp... żenada.

Jeszcze lepsze są komentarze ludzi obeznanych w temacie jak ten :D
 

Cytat

 

Dawid Kwaśniewski

Ciekawe jakich kosmetyków firmowych używają w studiach detailingowych, pewnie właśnie takich Hadesów i tym podobnych, jakby używali wosków z carnaubą to by w życiu nie zarobili, a na środkach do detailingu jest przycina jak na lekach w aptece.

 

No i cała prawda wyszła na jaw... Na fotkach zymole i swissvaxy a potem aparat w kąt i hadesem smalcują :shock: Ja prdl... brak słów normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
13 minut temu, Fredi88 napisał:

Strasznie irytujący koleś... kiedyś zmusiłem się do obejrzenia kilku jego "produkcji" i miernota... Z resztą widać po jakie rarytasy musi sięgać, żeby mieć jakąkolwiek publikę... Pasta do nagrobków, WD40 itp... żenada.

Jeszcze lepsze są komentarze ludzi obeznanych w temacie jak ten :D
 

No i cała prawda wyszła na jaw... Na fotkach zymole i swissvaxy a potem aparat w kąt i hadesem smalcują :shock: Ja prdl... brak słów normalnie.


Eee tam, każdy szuka oszczędności :lol: Tną na kosmetykach to myjnie, które kasują po 25zł za mycia samochodu (jak oni się utrzymują?!). U nas jeden niezadowolony klient może zrujnować renomę studia.
Chociaż ktoś kiedyś zapytał mnie, czy może użyć drugi raz tego samego aplikatora :lol: 4,5zł w kieszeni! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 śledzę ten kanał od dłuższego czasu i teraźniejsza forma filmów, testów, słownictwo itd. jest zupełnie inna niż była jakiś czas temu. W pewnym momencie gośc jakby się przestawił, nie wiem do końca dlaczego tak zmienił formę, ale stara bardziej mi odpowiadała. Było tak jakby spokojniej, ciszej i bardziej merytorycznie chyba. Nie wiem czy śledzisz jego kanał, ale porównaj sobie stare odcinki z tym nowymi to będziesz wiedział o czym mówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nano Ceramic Protect napisał:


Eee tam, każdy szuka oszczędności :lol: Tną na kosmetykach to myjnie, które kasują po 25zł za mycia samochodu (jak oni się utrzymują?!). U nas jeden niezadowolony klient może zrujnować renomę studia.
Chociaż ktoś kiedyś zapytał mnie, czy może użyć drugi raz tego samego aplikatora :lol: 4,5zł w kieszeni! :)

Nie mogę teraz znaleźć, ale na YT jest filmik, w którym właściciel jakiegoś studia kosmetyki samochodowej pokazuje, jak i na czym oszczędzać. Pamiętam, że jedną z jego rad jest, aby - myjąc szyby samochodu - zamiast płynu do mycia szyb używać najtańszego płynu do spryskiwaczy. Takich porad jest kilkanaście i obejmują większość czynności, związanych z procesem detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę o komentarz do jakiej kategorii to zaliczyć:
– Na rynku  polskim rozpoczęliśmy montaż maszyn z unikatową funkcją chemicznego mycia felg – są to maszyny, które BP obecnie wykorzystuje na rynku niemieckim. Technologie dostępne na naszych myjniach to efekt długoletnich doświadczeń i badań prowadzonych w naszym centrum technologii w Niemczech. Używamy sprawdzonych, dobrych jakościowo środków, a wszystkie myjnie automatyczne są wyposażone w delikatne, obrotowe gąbki, które nie tylko są bezpieczne dla lakieru, lecz także pomagają go chronić. Tradycyjne szczotki w myjniach samochodowych to już historia – mówi Marzena Maurek.

– Programy w myjniach automatycznych zostały opracowane w taki sposób, aby efektywnie myć samochód i jednocześnie zabezpieczać jego lakier. Jako BP rekomendujemy specjalny program ochrony lakieru premium max, który wykorzystuje technologię Sonax Molecular – mówi Marzena Maurek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kategoria "życie". Odkąd przestałem wydawać ogromną kasę na detejlerów, kosmetyki, trząść się o każdą ryskę itp czuje się zdecydowanie lepiej. Mniej na głowie, mniej zmartwień. Opłukuje na bezdotyku, później szczoty, od czasu do czasu wosk i jest gitarra. Nigdy więcej czarów marów z normalnymi samochodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

To kategoria "życie". Odkąd przestałem wydawać ogromną kasę na detejlerów, kosmetyki, trząść się o każdą ryskę itp czuje się zdecydowanie lepiej. Mniej na głowie, mniej zmartwień. Opłukuje na bezdotyku, później szczoty, od czasu do czasu wosk i jest gitarra. Nigdy więcej czarów marów z normalnymi samochodami :D

Pewnie. Nie da się jeździć autem nie rysując go. Uważam, że do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. Choć ja nie po to kupiłem nowe auto żeby je celowo niszczyć na szczotach. To tylko i wyłącznie przejaw twojego lenistwa. Sam opłukuję auto na bezdotyku a jak jest możliwość to myję na 2 wiadra i tyle. Rysy mam bo tak jak pisałem to nieuniknione. Ale raz w roku zrobić one stepa i po sprawie. Auto jest ładne i będzie się wyróżniać spośród innych takich właśnie po szczotach. Nikt ci nie zabroni myć auta w ten sposób, ale chwalenie się tym na forum o detailingu to jak strzał w kolano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.