Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ze starszymi zwykle nie ma co dyskutować, oni i tak wiedzą lepiej i maja racje nawet jak im się ewidentnie przedstawi dowody na to ze tej racji nie maja, no i jeszcze to stwierdzenie że on od 40 lat jeździ samochodem :dontknow: . W ciągu tych 40 lat przybyło więcej samochodów no i same przepisy ruchu drogowego zmieniały się już X razy, a taki kierowca zwykle jeździ w oparciu o to co pamięta sprzed kilkunastu lat. Sporo osób się bulwersuje że prawa jazdy są teraz wydawane jako terminowe, ale wcale to nie jest złe rozwiązanie, bo wydaje mi się ze tacy kierowcy jak dziadeczek z filmiku są potencjalnym zagrożeniem na drodze. Co do wizerunku to tu twarz była zasłonięta, większe szanse miałby chociażby policjant, który kłócił się ze Stonogą na jednym z wcześniejszych filmików, tam twarz była całkowicie widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiedziałem w jakim temacie to napisać- postanowiłem tutaj. Naszło mnie po przeczytaniu artykułu mojego kolegi -cyt:

"Na kilka dni przed wyborami informacje o toczącym się śledztwie w sprawie łapówkarstwa Dutkiewicza to nie jest informacja numer 1 nawet we Wrocławiu. „Orły” Platformy Obywatelskiej od płacenia za ośmiorniczki naszymi pieniędzmi, to temat prehistoryczny. Wyłudzenie kamienicy przez Gronkiewicz-Waltz? Nie ma takiego tematu. Dodruk pustych pieniędzy przed wyborami – kto o tym pamięta? Kraj zadłużony na biliony złotych? Zadłużony na 6 miliardów Wrocław? A kogo to obchodzi.

Ważne są latające race i wycenione na 90 tysięcy straty (a ile kosztowała instalacja tęczy?)."

 

I otóż moi drodzy zauważyłem, że na kilka dni przed tymi wyborami na moim osiedlu nagle w cudowny sposób zaczęto remontować wszystkie dziurawe ulice i chodniki, które remontu nie widziały od X lat. Wokół przychodni gdzie przyjeżdżają ludzie praktycznie z całego 3-City kładą asfalt i pozamykali niektóre dojazdy. Zadyma na całego :!: Ludzie krążą autami po całej okolicy bo nie wiedzą jak dojechać pod przychodnie. A przecież Polak chciałby samochodem wjechać najlepiej do budynku pod sam gabinet lekarski. :D

A w tejże samej przychodni jak chciałem wczoraj zarejestrować swoją nastoletnią córkę do dermatologa to usłyszałem, że mam przyjść po 16-tym, stanąć w kolejkę, bo będą zapisy na przyszły rok :wallbash:

W telewizji non stop pokazują kilku oszołomów co porzucali racami w W-wie, a o ważnych rzeczach nic się nie mówi.

Ale co tam- "oby żyło się lepiej".

A ja sam nie wiem "czy to mnie wkurzyło", czy może jest "Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne "

Pzdr. Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.