Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

patent z pasami to ma jakieś 20 lat...

 

Bardziej 30 :mrgreen:

Też mi się tak wydawało, ale przesadzić nie chciałem...

 

[ Dodano: 26 Sierpień 2014, 22:26 ]

Człowiek się uczy całe życie, naprawdę pierwszy raz się z tym spotkałem ;) Ale fajnie to wygląda ;)

Tylko z takim pasem to tak jakbyś bez jechał... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensei123 napisał/a: Człowiek się uczy całe życie, naprawdę pierwszy raz się z tym spotkałem Ale fajnie to wygląda

 

Tylko z takim pasem to tak jakbyś bez jechał...

 

Nie do końca, na tym filmiku po prostu gość jest leniwy i pewnie dolny pas zwinął sobie i schował pod siedzeniem, bo prawidłowo taki mechanizm składa się z 2 części pasa. Z widocznego automatycznego i drugiego pasa biodrowego, który juz trzeba ręcznie zapiąć. Więc prawidłowo zapięty taki pas wygląda i działa dokładnie tak samo jak nasze zwykłe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensei123 napisał/a: Człowiek się uczy całe życie, naprawdę pierwszy raz się z tym spotkałem Ale fajnie to wygląda

 

Tylko z takim pasem to tak jakbyś bez jechał...

 

Nie do końca, na tym filmiku po prostu gość jest leniwy i pewnie dolny pas zwinął sobie i schował pod siedzeniem, bo prawidłowo taki mechanizm składa się z 2 części pasa. Z widocznego automatycznego i drugiego pasa biodrowego, który juz trzeba ręcznie zapiąć. Więc prawidłowo zapięty taki pas wygląda i działa dokładnie tak samo jak nasze zwykłe :good:

 

No to ja u siebie w aucie nie miałem pasa biodrowego tylko ten jeden automatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.