Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Novus, do nas to by doszli czy Autolanda nie chcemy kupić :D

 

Jakoś pare dni temu czytałem i oglądałem film jak cyganie zatrzymali auta które na wesele jechały. Chcieli ciasta i wódki. Skończyło sie na tym, że Pan Młody pobity a Pani Młoda z poszarpaną suknią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod Kaufem czasem chodzi taki biedny chłoptaś obwieszony złotymi łańcuszkami i bransoletkami i zbiera "na jedzenie" podczas gdy jego rodzice/opiekunowie kilka metrów dalej wpieprzają makzestawy... :dontknow:

 

dwa razy miałem akcję z blokowaniem mojego auta na A4 przez rumunów którym się nagle paliwo skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu rumuni handlowali "piłami motorowymi", teraz zauważyłem ze przerzucili się na noże kuchenne i parasolki, pewnie już widzieliście, no ale wrzucam jeszcze raz

https://www.youtube.com/watch?v=IptMnA0FHtk

najlepsze jest to ze ze przez 3 godz. sztuczna rumunka zarobiła 60zl :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Motyw dobry :D Generalnie spoko sposób na delikatną pojeżdzawkę :)

W miarę kulturalny sposób, gość długimi a tu ogień. No i sposób zacny, widać ile odchodzi, prędkości nie widać, znaków z ograniczeniem nie widać, nic mu udowodnić nie trzeba, a perspektywa zacna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw dobry :D Generalnie spoko sposób na delikatną pojeżdzawkę :)

W miarę kulturalny sposób, gość długimi a tu ogień. No i sposób zacny, widać ile odchodzi, prędkości nie widać, znaków z ograniczeniem nie widać, nic mu udowodnić nie trzeba, a perspektywa zacna :)

 

Jednak pod koniec widać, że Panamera i tak dochodzi więc nie wiadomo czy gość w ogóle od razu zaczął deptać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak pod koniec widać, że Panamera i tak dochodzi więc nie wiadomo czy gość w ogóle od razu zaczął deptać...

 

Dochodzi bo tamten przestał się rozpędzać . Przecież na takiej drodze nie będzie bił prędkości maksymalnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Takich nieprzytomnych kierowców powinno się eliminować z ruchu, a nie dawać tylko mandat.

Co on chciał zrobić? Zawraca na dwupasmowej drodze odbijając w prawo... Coś bredził podobno o zielonej strzałce - no litości :wallbash:

Przecież tego nawet stosując zasadę ograniczonego zaufania nie można przewidzieć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tico tuning

Niestety to z tico ma niewiele wspólnego może budę chociaż ta jest 3D to Suzuki Alto Works czyli waga około pół tony i małe 600ccm Turbo, niestety koreańce nie dość że oszpecili to i wykastrowali coś co jak by trafiło do polski mogło być całkiem fajne.

 

Ps. niektóre nawet miały napęd 4WD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.