Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tu widzę inny sens. Jak wiadomo haburgery to też czasami grube leniwe knury co jeżdżą na wózkach sklepowych :mrgreen:

 

Troska o bezpieczeństwo - jak wsiądzie to nie musi pół dnia tracić żeby rękę przełożyć, druga sprawa to nie ma wyjścia żeby pasa nie zapiać :P

 

Chyba wszystkie hundy to miały w latach gdzieś tak od 89 w spec. usdm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa to nie ma wyjścia żeby pasa nie zapiać :P

Też nie do końca bo z tego co widziałem w niektórych autach to z jednej strony pas się wpinało taką standardową klamrą w uchwyt. Nie pamiętam już czy wpinało się klamrę w ten jeżdżący po słupku uchwyt czy przy siedzeniu. W każdym razie można było ręcznie pas wypiąć z tego mechanizmu.

Co do tego filmiku - niezłe lustro wsteczne ma koleś na przedniej szybie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiedzieliście (ja nie wiedziałem) - że Google na bieżąco zapisuje waszą lokalizację, korzystając z androida. Nawet nie musi być włączony GPS w telefonie (i tak działa w tle!!!). :shock: Można podejrzeć w ustawieniach konta Google.

 

Fajne jest to, że można z dokładnością do 2 minut prześledzić swoją bieżącą pozycję, np. z ostatniego miesiąca: :D

 

GjFu1B.jpg

 

PS> a nie fajne jest to jak wszyscy już o nas wszystko wiedzą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym go bronił.. Ale w jednej kwestii go popieram: "na oko to chłop w szpitalu umarł".

Sęk w tym, że szyby przednie boczne i przednia już fabrycznie maja taką minimalną przepuszczalność światła, jaka jest przewidziana w naszych przepisach. Praktycznie każde naklejenie jakiejkolwiek folii (nawet najjaśniejszej) powoduje przekroczenie tego minimalnego parametru.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już dawno mówiłem, że ta cała super tolerancja sie skończy islamem i cyganami :dontknow:

 

http://demotywatory.pl/4387132/Nie-dajmy-sie-zastraszac

 

Że Ogólnopolski Zlotm KA w Białymstoku? :-] Przewagę liczebną zrobimy :P

 

Niech dotkną czyjeś auto po korekcie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.