Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

@Gesiu_15 @DrozdekPL Hmm a czy Black Mamba po nałożeniu na plastiki zewnętrzne, po deszczu zostawia zacieki na lakierze ??? ADBL Tire Dressing kiedyś nałożyłem listwy drzwiowe i po deszczu zostawiły zacieki na lakierze. Black Water zamówione i tak :) czekam na dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DrozdekPL napisał:

BlackWater jest takim uniwersalnym produktem że spokojnie można brać litr

Spoko, doceniam że przypasował Ci ten produkt, jednak mając 1 auto do opieki, okazyjnie w roku kilka obcych aut do roboty, i 5 innych ledwo napoczętych dressingów do opon, kupno litra kolejnego jest co najmniej nierozsądne. Poza tym mam zboczenie na punkcie półlitrowych butelek... takie hobby, żeby wszystko równe było. Także zakup pólitrówki to zwykły kaprys na przetestowanie nowego produktu a nie kupno czegoś czego mi brakuje :)

Wleci w takim razie snowball i kilka innych nowości z rynku a black water poczeka na mniejsze opakowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Emig mistrzostwo świata ;).  Pochwal się jak wrażenia z poszczególnych produktów. Snowball np miał przewrócić na głowę rynek szamponów. Bubble to nowość która sami musicie sobie protestować bo nie bardzo ma na rynku pl odpowiednik. 

Black water świetny na zimowe szybkie akcje na bezdotyku. A frost Eater...  Trzeba pouzywac i powachac. Zakochacie się w nim ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL robiłem dzisiaj szybkie testy i jak zawsze miazga :) . Od 2 tygodni szykowalem sobie lusterko w zamrażarce polewajac je woda. A tu jeden psik Frosta i cała robota poszła w piz*u. Jeden strzał. Po chwili przetarcie mikrofibra i lustereczko jak nowe i jeszcze ten zapach :) jutro będę testował resztę to coś pstrykne i porównam black wather i tire dresing



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już robiłem test, ale jeszcze wstawię tutaj dla zainteresowanych ;

WP_20171104_13_56_17_Rich.jpg

blackwater.jpg

 

Tutaj po kilku dniach

zdj_cie_2222.jpg

Całość

zdj_cie_33.jpg

Dla porównania Mamba Shine

zdj_cie_44.jpg

 

Moim zdaniem efekt jak po Gyeon Tire w połączeniu z banalną aplikacją jak w przypadku Mamby :good: Trwałość również na przyzwoitym poziomie także polecam, polecam :mrgreen:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z innej beczki. Tez tak macie, ze tagowanie na instagramie uzywajac #adbl linkuje do jakiś poku@#-+ych akcji w stylu klepanie po tyłku, jakieś dorosłe osoby w dzieciecych piżamkach i smoczkach, ludzie w depresji i misiami w rękach... Nie wiem o co chodzi ale przez to kilka razy Insta odrzucał mi zapisanie obrazka z tym tagiem. Też tak macie ??? ostatnio taguje #adbl_polska lub #adbl_poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL proszę Was co się stało z atomizerami Waszymi?? Zamówiłem od AutoNaBlack wasze dwa nowe produkty (Black Water  i odmrażasz Frost). Dostałem do nich atomizery, takie jak na zdjęciu -górny wiersz? Przy teście dressingu Black Water strasznie leją produkt po palcach.. normalnie więcej produktu jest wylewane niz aplikowane na opone. Dla porównania wstawiłem zdjecie atomizera co dostałem przy poprzednich dostawach innych środków - ON jest poprawy - dolnych wiersz zdjęcia.

IMG_20171204_082340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 a próbowałeś podmienić atomizer, żeby wykluczyć jego wpływ? W miniony weekend używałem nagminnie :D ADBL Black Water i przy zdecydowanych ruchach/psikach atomizer zachowywał się poprawnie (BW ma konsystencję bardzo rzadkiego kisielu i tu może być problem przy delikatnym pryśnięciu). Lepszym rozwiązaniem wg mnie jest nalanie dosłownie kilku kropli wprost na aplikator piankowy (na pierwsze cztery gumy 16" zużyłem w ten sposób może 10-15 ml). Dzięki temu i felgi masz czyste, i oszczędzasz to cudo od @ADBL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson Zamieniłem poźniej na atomizer od ADBL, który kiedyś dostałem wcześniej (ten z tą naklejką) Problem rozwiązany :) wole np atomizerem psikac na ADBL One Shot Tire Pad i polecieć :) Jeśli chodzi o Black Water to super efekt ! Konsystencja rzadka, więc super się aplikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ADBL napisał:

Atomizer jest ten sam tylko bez zabezpieczenia przed dziećmi. Trafiłeś na jakąś zła sztukę. 

To moje wszystkie są ze złej partii :lol:. Żaden nie nadaje się do użytku i muszę dokupować dodatkowe z Canyona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL Zawracam honor. Chyba trafiłem na złą sztukę. Bo taki atomizer bez zabezpieczenia przeciw dzeciom mam też do SSW i on nie leje po palcach. Wczoraj do Frosta taki zamontowałem i też spokój, więc chyba zależy od szczęścia jak się trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 21:05, Gesiu_15 napisał:

@ADBL wprowadzacie już nowe butle ? :) Jak nie to kiedy ?

Co z szczotką do felg ? Ten sezon ? :D

20280663_696874903855954_534022011488370

 

W dniu 6.11.2017 o 21:14, ADBL napisał:

I jedno i drugie ten sezon. 

 

Sezon się zbliża ku końcowi szczotki brak . Raczej napewno pojawi się w następnym sezonie ? Drugie pytanie , co z nowymi butelkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.