Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Nigdzie mowy nie bylo ze jest gorszej jakości towar.

Roznica polega na tym ze kupujac w PL. My zapewniamy gwarancję ,klient ma wszystko w nosie w okresie jej trwania.

Chemical dobrze wie ze zanim odesla sami sprawdzą a zanim zaplaca za wysyłkę to sie rozmysla.

 

Oczywiscie ze mnie ściska.  Kazdego by sciskalo. Ale juz sie tym zająłem 

Chcecie byśmy wprowadzili maszyny bez gwarancji , lub z platna gwarancja 150zl ( tyle was paczka bedzie kosztować)

Temat jest otwarty.

Kto jest chętny.  Paczka w jedna tydzień w druga tydzień dwa tygodnie bedziemy naprawiac. Negocjujmy cene i warunki

Sciska mine.  Tu chcecie wszystko a tam nie macie nic . Porownajcie po naprawie !

To we flexie też jest taka spora różnica? Prosze o odpowiedz

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istny ból dupy!

Nie rozumiem dlaczego kupując nową maszynę która będzie robiła 2 korekty na rok, mam już z góry zakładać że się rozleci i będę musiał ją wysłać do Holandii.

Jeśli tak się stanie to ok, wyślę ją i mam w dupe czy będę musiał na nią czekać dwa tygodnie czy więcej.
Nie każdy pracuje w studiu detailingowym że maszyną pracuje dzień w dzień i jak odeślę sprzęt to firma upadnie!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, KrzysztofM napisał:

Faktycznie jesteś bezczelny szkoda że na forum trafiają takie firmy

Fakt... z takim zachowaniem nie spotkałem się jeszcze na tym forum, a trafiają się różni wybrzydzacze i "klienci", mimo to zawsze odpowiedzi były na poziomie i miłe.

Wielki lament się zrobił o gwarancję itp... Najpierw ta maszyna musi się popsuć, żeby był problem który jest tu poruszony :lol: co przy sporadycznym używaniu jest raczej nierealne. Jak ktoś zajmuje się tym zawodowo to oczywiste jest, że kupi drożej na miejscu. Jak ktoś bierze prywatnie... to zrobiłbym tak samo bo przepłacać dwukrotnie?! Serio wolę mieć 2 maszyny bez niż 1 w cenie 2... Poza tym, co tam się ma popsuć? W studiu detailingowym nikt nie używa "maszyn polerskich dla początkującego"... Zbędna dyskusja, zbędny lament.

Proponuję wrócić do tematu maszyn dla początkujących a jeśli chcesz zrobić jakieś mega promo dla użytkowników tego forum i zaproponować maszyny bez gwarancji w super cenie to każdy partner forum ma swój dział przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wracając do tematu to strzał w 10 bo dzisiaj z rana przyszła pierwsza maszyna w mojej karierze!

 

Zamówienie 13.11, dzisiaj rano tj. 16.11 u mnie ;-) 600 zł

Pomimo braku promocji na dodatkowy produkt za free, postanowiłem mimo wszystko napisać do nich że fajnie jakby coś przysłali razem z maszyną.

Jak widać pełnowartościowe 473 ml sealant BLITZ (20€) stoi na półce!

3f0a4f2db4241523feca6c3e4f136c7d.jpg

 

2b4bed2524ddc3f9c1d4598f96b2c8f7.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, Mir540t napisał:

Ja z kolei odradzam zakupy w Lak-Auto. Właściciel (Łukasz) to niestety chamski i bezczelny człowiek, co widać nawet po tutejszych postach. Nie wiem kto go wpuścił na salony... A wysyłka do Holandii kosztuje 50zł (broker Furgonetka.pl). Zupełnie inna kultura i 100 razy lepiej jest kupić w NL.

👍

58 minut temu, Arkeolowy napisał:

Flex 14-2 tam 1300/1400 u nas 2000 :)

Kurde za flrxa kroja x2 to co my. To mi daje do myslenia.

Ohh te chamstwo i chciwość w tej Polsce

Pazerność rodzimych firm nie zna granic.

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę, że ktoś tu ma IQ ameby osobiście pierdolę za przeproszeniem ten serwis ;)

2 godziny temu, LAK-AUTO napisał:

Kto jest chętny.  Paczka w jedna tydzień w druga tydzień dwa tygodnie bedziemy naprawiac. Negocjujmy cene i warunki

Mówisz to tak, że jak zepsuje mi się maszyna to weźmiesz za jej naprawę 5 stów bo nie zakupiłem w Polsce z gwarancją. Spokojnie są serwisy w których pracują LUDZIE i idzie się dogadać co do rozsądnej ceny naprawy. Płacąc 6 stów mniej na flexie jestem w stanie ponieść koszta naprawy.

 

4 godziny temu, LAK-AUTO napisał:

Kończę w tym temacie , do dyspozycji pozostaję na firma@lak-auto.pl

Najwyższa pora.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, KrzysztofM napisał:

Dlaczego twierdzisz że nie ma gwarancji? Na stronie jest 2 lata plus właśnie dostałem potwierdzenie że jest ważna na terenie Polski? Oczywiście jak się zepsuję to sprawdzę w praktyce ale jak masz jakieś inne informację to pisz. 

Jeżeli chodzi o podatek i te części to nie rozumiem. Na firmę też możesz kupić. 

Patrząc na ceny mam prawie 500 zł do przodu więc na półkę mogę kupić nawet dwie maszyny - tak na zapas ;)

To mnie ściska 

4 godziny temu, KrzysztofM napisał:

Kolego nie kłamałem i nie obrazaj mnie Napisałem do Chemical guys i dostałem informację że gwarancja jest ważna na terenie Polski Dlatego napisałem iż mam w PL po sprecyzowaniu pytania o adres serwisu w Polsce dostałem informację iż muszę wysłać do Holandii. Nie będę wysyłał tej maszyny do Holandii Bo jest to nieopłacalne patrząc na zakup 600 zł a w twoim sklepie 1100 to i tak mam pięć stów do przodu więc mogę albo kupić nówkę 2 albo oddać do jakiegoś serwisu Oczywiście jeżeli się zepsuje.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Taka odpowiedź po 5 minutach.

 

Tu mnie gniecie tu mnie ściska. 

 

Wycskanie kitu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 przede wszystkim różnią się skokiem: BP ma 8mm, a s15 - 15mm. Jakość na korzyść Kraussa, dodatkowo masz tu miękki start i stabilizację obrotów. Jeśli masz kasę dołóż do Kraussa, choć ze względu na różnicę w skoku sam musisz dokonać wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson o takie różnice w skrócie właśnie mi chodziło :) jeszcze tak mysle nad Krauss KRAUSS 5800S. Do S15 nie założy się mniejszego BP a do 5800S tak. Z tego co tu koledzy piszą, ale znowu mniejsza siła cięcia :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza siła cięcia, mniejsza siła cięcia i tylko znów hasło mniejsza siła cięcia ... panowie wy auta hobbystycznie robicie i macie z tego radochę , czy zależy wam żeby jak najszybciej ogarnąć autko i wypad, bo kolejne już czeka i wtedy ta "siła cięcia" jest baaardzo pożądana.  Jak widać w relacjach DA z 8mm można świetnie ogarnąć auto , a że trwa to dłużej? Co to ma za znaczenie? Jeśli ktoś lubi dłubać, to sam będzie prace przedłużał żeby jak najdłużej czerpać z tego radość  ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba na początek pojdę w budżetówkę BASS 5119 z racji tego ze możliwość jest założenia mniejszego BP na jakieś mniejsze detale.

Ten BASS ma miękki start i stabilizację obrotów?? Czy lepiej kupic S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
56 minut temu, powalla napisał:

Mniejsza siła cięcia, mniejsza siła cięcia i tylko znów hasło mniejsza siła cięcia ... panowie wy auta hobbystycznie robicie i macie z tego radochę , czy zależy wam żeby jak najszybciej ogarnąć autko i wypad, bo kolejne już czeka i wtedy ta "siła cięcia" jest baaardzo pożądana.  Jak widać w relacjach DA z 8mm można świetnie ogarnąć auto , a że trwa to dłużej? Co to ma za znaczenie? Jeśli ktoś lubi dłubać, to sam będzie prace przedłużał żeby jak najdłużej czerpać z tego radość  ;)

 

Chylę czoła za ten wpis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 no i dobra decyzja (na alledrogą są po niecałe 3 stówki, np. aukcja nr 6801466367). Wykonując 1-2 korekty w ciągu roku w zupełności Ci wystarczy. BP-5119 nie ma takich udogodnień jak s15, ale jeśli cofniesz się kilka stron w tym temacie, to się dowiesz, że chłopaki radzą sobie przez regulowanie siły docisku. W dodatku toć to żaden potwór nie jest i ma mały skok, więc krzywdy autu nie zrobisz :) Jak się wczujesz, to kupisz sobie droższą maszynę, a tą bez problemu pchniesz na giełdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.