Skocz do zawartości

Powloka na felgi


krd

Rekomendowane odpowiedzi

[ref]Tommy Lee[/ref], czyli jak nie będę "lał powłoki" to zrobię za 30ml dwa komplety kół (zewnątrz i wewnątrz) i jeszcze zostanie na plastiki ?

 

A czy jakieś rożnice w użytkowaniu powłok CarPro Blux, artdewheel, tenzi, C1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Tommy Lee[/ref], czyli jak nie będę "lał powłoki" to zrobię za 30ml dwa komplety kół (zewnątrz i wewnątrz) i jeszcze zostanie na plastiki ?

 

Zużywając 18 max 20ml Nanolex Si3D spokojnie robię dwie warstwy na komplecie felg 16" szprychowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[ref]Fitte[/ref], czy już aplikowałeś? sam jestem zainteresowany tą powłoką bo muszę oblecieć letni komplet. zastanawiam się czy iść starą sprawdzoną ścieżką i kupić DLuxa czy może coś potestować, a rynek ma trochę tych powłok na felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrej powłoki na moje felgi styling 135. Chce je oddać do renowacji po odbiorze chciałbym je zabezpieczyć dobra powłoką. 4nano stosowałem całkiem fajna ale brak kropelkowania ją dyskwalifikuje. Myślałem o UNC-R ale zdania są podzielone. No chyba że zostać przy Dluxie lub Gyeon Rim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że zostać przy Dluxie lub Gyeon Rim ?

Ja używam Gyeon Rim na letnich kołach od 3 sezonów. Jestem bardzo zadowolony. Ładny szklisty wygląd. Bezproblemowe mycie felg (nawet po całym sezonie). No i ładnie kropelkuje nawet tuż przed zmianą kół jesienią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
zastanawiam się nad FX PROTECT WHEEL ARMOUR lub 4nano rim protect, która będzie lepsza bo o ile woskowanie samochodu lubię- to felg nie bardzo ..

czy faktycznie tym FX`em w postaci 15 ml zabezpieczę komplet 18" kół?

Chciałbym samodzielnie zabezpieczyć felgi przed latem - będę to robił pierwszy raz:). 4nano to 100 ml i to bardziej przemawia do mnie jeśli chodzi o wydajność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
zastanawiam się nad FX PROTECT WHEEL ARMOUR lub 4nano rim protect, która będzie lepsza bo o ile woskowanie samochodu lubię- to felg nie bardzo ..

czy faktycznie tym FX`em w postaci 15 ml zabezpieczę komplet 18" kół?

Chciałbym samodzielnie zabezpieczyć felgi przed latem - będę to robił pierwszy raz:). 4nano to 100 ml i to bardziej przemawia do mnie jeśli chodzi o wydajność...

bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad FX PROTECT WHEEL ARMOUR lub 4nano rim protect, która będzie lepsza bo o ile woskowanie samochodu lubię- to felg nie bardzo ..

czy faktycznie tym FX`em w postaci 15 ml zabezpieczę komplet 18" kół?

Chciałbym samodzielnie zabezpieczyć felgi przed latem - będę to robił pierwszy raz:). 4nano to 100 ml i to bardziej przemawia do mnie jeśli chodzi o wydajność...

bez problemu

jeśli macie jakiś film z aplikacji to chętnie zobaczę. Czy w Waszej opinii moje felgi mają sporo powierzchni do pokrycia https://plus.google.com/u/0/photos/photo/114424636125287231397/6385063398617488242?icm=false&authkey=CPHKkZLdgPekugE?

 

Druga kwestia to czym proponujecie odtłuścić po umyciu felgi przed nałożeniem powłoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Filmiku z aplikacji niestety nie mam, muszę to nadrobić. Aplikacja jest banalnie prosta należy płatkiem kosmetycznym rozprowadzić powłokę i po chwili spolerować. Zdjęcie niestety się nie wyświetla więc nie ocenie powierzchni do pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku z aplikacji niestety nie mam, muszę to nadrobić. Aplikacja jest banalnie prosta należy płatkiem kosmetycznym rozprowadzić powłokę i po chwili spolerować. Zdjęcie niestety się nie wyświetla więc nie ocenie powierzchni do pokrycia.

 

Piszesz o aplikacji FX PROTECT WHEEL ARMOUR?

bo w instrukcjach sklepów oferujących ten produkt nie ma nic o spolerowaniu...

ile to jest po chwili?

bo nie aplikowałem nigdy takiej powłoki- będę nakładał w temp ok 15 do 20 st C

 

No chyba że Koledzy polecą coś lepszego w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do aplikacji 4Nano Rim Protect. Felgi są świeżo po malowaniu, wystarczy jak przetrę je ipą przed aplikacją powłoki ? Drugie pytanie, powłokę nakładać przed założeniem opon czy po ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.