Jump to content

integrale

Partner forum
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About integrale

 • Rank
  Sklep detailingowy

Informacje

Recent Profile Visitors

893 profile views
 1. Mosiężna skrobaczka do szyb #Murska bezpiecznie usuwa szron i lód nie powodując zarysowań. Przygotuj się na zimę!
 2. Testery kosmetyków samochodowych Shiny Garage dodajemy do każdych zakupów powyżej 100 zł w sklepie stacjonarnym i internetowym.
 3. Polskie kosmetyki samochodowe CleanTech Company dostępne w Integrale - sklep stacjonarny i wysyłkowy.
 4. Sprawdź jak działają pasty polerskie i gąbki Scholl Concepts z linii Ecofix. Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatny pokaz szkoleniowy u Ciebie w firmie.
 5. Doskonale przyczepna i odporna na temperaturę do 130°C taśma maskująca Colad Aqua Dynamic do lakierowania, polerowania i szlifowania, również na mokro.
 6. Oświetlenie detailingowe Scangrip, czyli: latarki inspekcyjne i naświetlacze to najwyższa jakość i wydajność pracy.
 7. Dmuchawa do osuszania BigBoi BlowR to szybki i bezpieczny sposób na pozbycie się wody z najmniejszych szczelin, brak zacieków i mikro zarysowań od nieumiejętnego wycierania ręcznikiem.
 8. Premiera najnowszych produktów ADBL: płyn do nabłyszczania lakieru Ceramic QD hydrofobowy płyn do mycia szyb Hybrid Glass lubrykant do glinkowania Slippy mikrofibry bezkrawędziowe T1 mikrofibry bezkrawędziowe Pinky mikrofibry bezkrawędziowe w podajniku One Shot
 9. Myślę, że nie, bo jest to produkt z silikonem w składzie więc będzie barierował, co innego jakby był z rozpuszczalnikami jak ADBL Black Water to wtedy tak, ale te z kolei nie grzeszą trwałością.
 10. Płyn do mycia felg z opiłków metalicznych Soft99 Iron Terminator w zestawie z pędzelkiem detailingowym gratis. Liczba pędzelków ograniczona.
 11. Według mnie Prostaff CC Water Gold Tire Coating daje wyjątkowo mocny połysk, nawet po myciu czy deszczu dalej się on utrzymuje na wysokim poziomie, cały czas opona wygląda jak mokra i błyszczy się przynajmniej tak samo jak lakier. Mimo tego że jest tłusty, sprawia wrażenie, że nie ciągnie nadmiernie kurzu. Zapach neutralny, zaletą jego, że jest przezroczysty, przez co przy aplikacji w rowki na boku opony nie widać śladów przy niedokładnym rozprowadzeniu, jak w przypadku kolorowych dressingów. Trwałość utrzymywania się na powierzchni opony również zadziwia na plus. Owszem połysk lekko przy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.