Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Reflektory nie są lakierowane, mają warstwę powłoki blokującej UV - to co innego.

 

Problemem nie jest tutaj obecność - czy też jej brak - lakieru. Chodzi o rozszerzalność elementu (m.in pod wpływem temperatury). Klarowne poliwęglany zachowują się inaczej niż blacha. Pozwalają też na aplikację innych chemicznie powłok niż lakierowane elementy plastikowe, np zderzaki czy błotniki w wielu autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wtrącę swoją opinie co do Gyeon Trim. Nałożona gdzieś w kwietniu na porządnie przygotowane plastiki i uszczelki. Przez porządnie mam na myśli:

- Mycie auta,

- mycie plastików APC + szczoteczką do zębów

- mycie APC + magiczna gąbka.

Myłem aż na magicznej gąbce przestał pokazywać się syf, a że auto ma juz 20 lat na karku i nikt raczej tych plastików dobrze nigdy nie umył to na samym procesie spędziłem z godzinę czasu 😄 Teraz mamy środek lipca i na plastikach Gyeon trzyma tak samo dobrze jak w dniu nakładania, kropelki super (wszystko co dotychczas używałem nie kropelkowało w taki sposób), niestety na uszczelkach, które przygotowałem już najlepiej jak tylko umiałem Gyeon zaczyna odpuszczać. Jest jeszcze przyciemnienie ale już nawet i kropelki nie wyglądają tak dobrze jak wyglądały. Tak czy inaczej na gumach nic tak długo mi nie potrzymało 🙂 Aplikowana była jedna warstwa, dotarta po kilku minutach + zero kontaktu z wodą przez około tydzień czasu więc spokojnie sie utwardziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Sorry za double posta, Gyeon siedzi ale trochę osłabł. To znaczy dalej jest dobrze widoczny ale głęboka czerń delikatnie zblakła. Jutro dopełnie to zdjęciem 50-50 bo zostawiłem jedno miejsce do testów 🙂 Dobrą wiadomością jest też to, że w butelce rok po otwarciu nic nie pływa, konsystencja jest nadal taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.