Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie, że zdjęcie świeże, a nie z przed miesiącu, dwóch?

 

Z drugiej strony mało km chyba robisz?

 

 

Tak, świeże. Chcieliście zdjęcie to zszedłem na parking i zrobiłem. ;)

Że robię mało kilometrów to fakt. ( ok. 7 kkm / rok). Kilometry jakie robię to głównie Warszawa, czasami jakieś podmiejskie tereny. Gdybym robił dłuższe trasy, to nie było by to Seicento. Co by nie mówić, nadaje się tylko do miasta.

Jednak mimo małego przebiegu, to stoi cały czas pod chmurką. Deszcz, śnieg, sól, słońce to wszystko działa na powłokę. Nie wspominając, jakie wcześniej miałem cyrki, żeby na plastikach coś się dłużej trzymało.

 

 

Przecież nie zepsujesz lamp, a kto ci broni spróbować ;) ?

 

To pytanie do mnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piotr13 nie do ciebie, a do kolegi wcześniej ;) Według mnie wyraźnie jest napisane, że nadaje się na reflektory :)

Evo ja stosuje. Zauważyłem, że dużo lepiej się sprawuje aniżeli zwykły wosk. Wiem, że to nie produkty do tego przewidziane, ale już nieraz tu na forum ktoś kładł np Rain-X na lakier i dało się ;)

U mnie NW Diamondbrite na lampach z przodu trzyma dobrze ponad miesiąc i ma się bardzo dobrze :) Ale stosuje to bardziej dla zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, mi się nie udało położyć na reflektory, ale może mam 2 lewe ręcę :mrgreen:

 

Trwałość Trima jest określana na rok/15kkm ;)

 

No i właśnie o to mi chodziło aby ktoś się wypowiedział kto próbował nakładać środek na klosze. A co się stało jeżeli można wiedzieć że się nie udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gajek, Zakraplacz rozebrałem na części pierwsze i wypłukałem wodą z APC. Ściereczki normalnie uprałem, ale nie dużo to dało bo zrobiły się sztywne. Ściereczki w przypadku powłoki są raczej jednorazowe, bo produkt z nimi wiąże i robią się sztywne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ściereczka zesztywniała, czyli śmietnik. A zakraplacz też umyłem wodą, ale nie mogę go rozebrać, nie schodzi ta gumowa część.

 

A powiedz mi jeszcze, którą stroną aplikatora go nakładałeś? Piankową czy gąbkową??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mogę go rozebrać, nie schodzi ta gumowa część.

 

 

Mocniej pociągnij i zejdzie. ;)

 

A powiedz mi jeszcze, którą stroną aplikatora go nakładałeś? Piankową czy gąbkową??

 

Na zdjęciu widać. Czarnym ( chyba gąbka ).

 

13xuDNt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie. Czy ten środek nadaje się na szare, śliskie tworzywa? Przyciemnia je czy poczernia? Bo właśnie takie w Volvo są, Dionysus daje radę, Kochchemie radzi sobie lepiej, no ale nie dłużej jak miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubertRinkon, czekam na fotki :) czyli da się go ściągnąć, trzeba jeździć :mrgreen:

 

Wszystko się da zrobić. Dziwni mnie tylko to, dlaczego chcesz wszystko ściągąć, usuwać, zmywać, wylewać ? :dontknow:

Po to się używa tych produktów, żeby mieć spokój i ochronę na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.