Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

kedar, preparat sam w sobie jest bezbarwny, więc nie można go określić czernidłem. Efektem jego zastosowania jest zintensyfikowanie koloru tworzywa, ale z pewnością nie zmieni on jego barwy :)

A możecie coś powiedzieć o aplikacji i trwałości na tworzywach śliskich?

 

Na Corsę B jak znalazł, porowate zderzaki itp.,ale u mnie tworzywa są śliskie. Pomęczę się jeszcze trochę z Kochchem i albo Trim albo obklejanie folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanie o wydajność tego specyfiku - Disco 3 ma bardzo dużo plastików nielakierowanych (szare porowate i czarne gładkie) i zastanawiam się czy buteleczka wystarczy... :/ Sam efekt zastosowania robi wrażenie i chętnie bym wypróbował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o wydajność tego specyfiku - Disco 3 ma bardzo dużo plastików nielakierowanych (szare porowate i czarne gładkie) i zastanawiam się czy buteleczka wystarczy... :/ Sam efekt zastosowania robi wrażenie i chętnie bym wypróbował :)

 

Wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że teraz się boję :P Nie chciałbym żeby to spotkało te biedne plasticzki na moim aucie.. Żeby było jasne, ja nie twierdzę, że ten produkt nie działa. Ja jestem ciekaw co się dzieje z tworzywem ja już umrze. Mam kilka firmówek do wyboru, ale tej która robi najwięcej km mi szkoda :mrgreen: Chyba, że na chlapacze wrzucę. O dziwo BlackWow nakładany na szybko pomimo jakichś proszków i km wytrzymał zadziwiająco długo na przednim zderzaku, na innych elementach było już gorzej bo tam bardziej obrywał. Coś wymyślę ;) Chyba już nawet wiem co :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.