Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Część zdjęć wstawiałem już w inny temacie, ale, nie każdy musi przeglądać całe forum więc wstawiam jako aktualizację.

 

Wczoraj wszystkie plastiki umyłem SG Red Devilem 1:10. Na Gyeonie nie zrobiło to żadnego wrażenia, wodę odpycha jak wcześniej, czarne jest czarne. :good:

 

DSC06373.jpg

DSC06394.jpg

DSC06388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Domel, jak chcesz, to możesz sobie zobaczyć na żywo jak wygląda TRIM u mnie na tych paru plastikach :song:

Dokładnie jak u Piotrka - przejechane 14 tys. km od nałożenia :)

 

Ok. obczaimy na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

3 dni temu minął rok od nałożenia Gyeona, więc jest i aktualizacja. Zgadzając się na test miałem mieszane uczucia co do produktu. Przez rok te plasitki bez dressingu ? Nie wierzyłem.

Zwracam jednak honor, Gyeon daje radę. Na dzień dzisiejszy, trochę osłabł, widać, że nie jest już nowy, ale dla przeciętnego Kowalskiego i tak wygląda bardzo dobrze. Produkt jak najbardziej godny polecenia. Z dniem dzisiejszym kończę test, obiecałem aktualizacje przez rok i słowa dotrzymałem. Jeszcze raz podziękowania dla Tomka z DS :good:

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, skargi , reklamację to śmiało :)

 

DSC06899.jpg

DSC06888.jpg

DSC06890.jpg

DSC06883.jpg

DSC06895.jpg

DSC06896.jpg

DSC06884.jpg

DSC06887.jpg

DSC06891.jpg

DSC06893.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, bardzo serdecznie Ci dziękuję !

 

To bez dwóch zdań jeden z najlepszych testów na KA (pod względem konsekwencji w update'ach, częstotliwości uaktualnień i udokumentowania postępów). Dzięki takim testom nowi użytkownicy otrzymują bardzo rzetelne informacje o konkretnych produktach i mogą świadomie planować wydatki.

 

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja a jak z wydajnością?

Na ile wystarczy 30ml produktu?

 

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na zabawy przy autach i po zobaczeniu tego testu poważnie zastanawiam się nad tym czy nie odsprzedać niedawno zakupioneg Kocha, kupić Gyeon i mieć spokój na długi czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.