Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Michał126 napisał:

lubrykant  Good Stuff

Wg mnie też mega produkt. Miałem porównanie z ADBLem i Good Stuffem pracuje się lepiej. Glinka stawia mniejszy opór :)

33 minuty temu, Michał126 napisał:

Skutkiem tego zużyłem 100 ml lub ponad na auto średniej wielkości (New Beetle), gdy Good Stuffa zużyłbym połowę tego. ;)

Michał ja rozumiem oszczędność QD itp... Ale glinka musi mieć poślizg. 50ml lubrykantu na całe auto brzmi ekstremalnie :/ Tarcie po suchym jak na moje a nie wygodna praca. Ja zużywam ok 250ml na moje kombi + wspomagam się wodą z szamponem. Tu chyba nie ma co żałować, za duże ryzyko powstawania rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88, robię małe odcinki i nie ma czegoś takiego, że glinka nie "idzie". Na każdy panel (wielkości 30x30 - czasem więcej, czasem mniej, ale na oko tyle) idzie po kilka strzałów :) Moim zdaniem rzecz nie jest w tym, by auto było aż mokre od tego lubrykantu, tylko by miejsce w którym używam glinki w danym momencie było nim jak pokryte na jak największej powierzchni. Oczywiście zawsze start od punktu, na którym jest stosunkowo dużo lubrykantu, by glinka go po prostu pociągnęła. Jak dotąd nie miałem nieprzyjemności ujrzenia rys po glinkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thomas, ale ja tam kupuję stacjonarnie, bo lubię pomacać zanim kupię i lubię wyczerpujące odpowiedzi sprzedawców na pytania :) Poza tym potrafię rozróżnić gdzie się coś opłaca, a gdzie nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.