Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko: czy białe "farfocle" pływające w płynnym sealancie (w tym przypadku chodzi o AngelWax Ti-22) świadczą o tym, że produkt jest do bani ? Dzisiaj dopiero otworzyłem pakę, którą odebrałem z Paczkomatu 31.12.2014 r. (zamówienie nr 6142) i stwierdziłem, że z tym jednym produktem jest coś nie halo... Być może podczas przesyłki, gdy produkt był narażony na wahania temperatur (magazyn i podróż paczki, gdyż z paczkomatu odebrałem pakę po ok. 1/2 godziny od otrzymania informacji sms-em) ten Sealant się "zważył"... I teraz pytanie drugie - czy produkt nadaje się jeszcze do użytku i czy posiada dalej swoje podstawowe cechy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Dziś odebrałem zamówienie #6139 :) wielkie dzięki za gratis, pozdrawiam :)

 

Nie ma za co :good:

 

Pytanko: czy białe "farfocle" pływające w płynnym sealancie (w tym przypadku chodzi o AngelWax Ti-22) świadczą o tym, że produkt jest do bani ? Dzisiaj dopiero otworzyłem pakę, którą odebrałem z Paczkomatu 31.12.2014 r. (zamówienie nr 6142) i stwierdziłem, że z tym jednym produktem jest coś nie halo... Być może podczas przesyłki, gdy produkt był narażony na wahania temperatur (magazyn i podróż paczki, gdyż z paczkomatu odebrałem pakę po ok. 1/2 godziny od otrzymania informacji sms-em) ten Sealant się "zważył"... I teraz pytanie drugie - czy produkt nadaje się jeszcze do użytku i czy posiada dalej swoje podstawowe cechy ?

 

Możliwe, że produkt w transporcie został przemrożony nieco, i się wytrącił jeden ze składników. Czy Ti po rozmieszaniu go, wraca do stanu jednolitego czy nadal coś pływa? Ogólnie można stosować spokojnie ten produkt, bo czasami od producenta nawet przychodził on z lekko widoczną jedną warstwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

Zainteresowanie Scratchami Nas przerosło, i w piątek o godzinie 12 zabrakło Nam asortymentu

:D

 

Wrócą separatory w niedługim czasie, ale już w cenie około 29 zł.

 

Póki co żeby umilić nagły brak separatorów dodaliśmy drugi produkt tygodnia którym jest aplikator piankowy monster shine 76 mm w cenie

1,99 zł/szt. !

 

http://mrcleaner.pl/monster-shine-wax-applicator-76mm-aplikator-do-wosku-produkt-tygodnia-p2176.html

 

e7ad691ac92ab5751eb481798b567e57.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.