Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam chciał bym się dowiedzieć czy firma Mr Cleaner Detailing Expert Shop ma konto na allegro ?bo własnie zamówiłem pady monster shine i nie zauważyłem że konto nie ma jeszcze żadnych komentarzy .

i jeszcze takie pytanie,(o ile konto na allegro jest autentyczne) na waszej stronie pisze ze darmowa dostawa od 99 zł a moje zamówienie wyniosło 101zł , ja jednak a za przesyłkę zapłaciłem , czy mogę liczyć na jakiś gratis?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Macie na stanie różne rodzaje futer polerskich? Wpadłbym jutro osobiście do sklepu i zakupił jakieś - z tym, że nie wiem dokładnie które i bardzo prosiłbym o poradę w tej kwestii. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum

Witamy. Jesteśmy świeżo po dostawie akcesoriów z Monster Shine'a, w której przybyło wiele dawno nieobecnych produktów

;) :

 

1. Rękawica WIGGLE z mikrofibry

 

image.jpg

 

2. Rękawica POOKIE z syntetycznej wełny

 

image.jpg

 

3. Czarny aplikator 3"x 5" do dressingów

 

bfa3a4d110fb10bf98a8d4d5bfe7de01.jpg

 

4. Fur Killer - szczotka do sierści

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko napisać że jesteście najlepiej pakującym rzeczy sklepem :good:

Naprawdę miło odpakowuje się paczkę wypełnioną po brzegi folią bąbelkową + każdy towar z osobna bardzo elegancko zapakowany w przyciętą na wymiar folię.

Jest to zgoła inne uczucie niż wypakowywanie paczki wypełnioną po brzegi starymi torbami, opakowaniami i innymi śmieciami (dosłownie) :)

Nie żeby krytykować innych oraz specjalnie to nie przeszkadza bo najważniejsze że towar bezpiecznie zapakowany :good: ale jednak mały szczegół a cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.