Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi, obejrzyj, pomacaj i porównaj.

Zwróć uwagę na jakość osprzętu,dyszy, pistoletów, bębnów i węży, przyłącza wody, plastyków itd.

Sprawdź, który system wymiany dyszy jest dla ciebie najwygodniejszy

Na żywo czasem zupełnie oceniasz pewne rzeczy niż w opisach i fotkach online. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , przeglądałem temat o myjkach i postanowiłem kupić Nilfiks i pianownice PA : C120.7-6 120 bar 1400 W. czy to będzie dobry zestaw do kwoty 600zł? czy może polecicie coś innego. będę potrzebował myjki żeby umyć raz na tydzień auto i czasem kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wystarczy wpisać aż tak tępy nie jestem ale nienwiem jakie mocowanie jest bo nigdy nie widziałem na oczy tej myjki.

 

A na aukcji są różne końcówki

 

Urlak wszystkiego dowiesz się na miejscu w Rzeszowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście mi poradzili? Szukam myjki w budżecie do 700-800 zł. Raz na tydzien/dwa bede mył auto, raz na pół roku kostke i elewacje. Zależy mi na patioclenearze i konkretnej pianownicy. Zastanawiam się miedzy Nilfisk-ALTO myjka wysokociśnieniowa C 125.7-6 (675 zł + 130 zł pianownica) albo Lavor Prime 165 ( tam już jest wszystko) za 749. Zdaje sobię sprawę, ze to pewnie zakup na 2 lata, na początku napaliłem się na lavora, ale im więcej czytam to już sam nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy można zamówic myjke z tej strony?

https://www.faie.pl/Narzedzia-maszyny/E ... GQodpKAOIQ

 

Dodane po 1 minucie 35 sekundach:

Sa sredni o 1000zl tansze niz w Polsce

Co do tej strony to dostałem taką odpwiedz;

Wysyłamy myjki na całą Europe i nie mamy żadnych problemów z dostarczeniem. Myjki w magazynie dobrze będą zapakowane. Po za tym wysyłka też jest ubezpieczona. Koszt ubezpieczenia zł 3,99.

 

W przypadku gwarancji myjka będzie odebrana przez kuriera który będzie przez nas zamówiony . Koszty ( w przypadku gwarancji) ponosi FAIE.

 

Nie mamy kooperacji z serwisem Kranzle w Polsce. (tylko w Austrii)

Koszt takiej myjki wyjdzie mnie ok 3590 zl.

Warto czy nie warto ? Co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ktoś tu podpowiedział skelp internetowy stukpuk.pl ze 2strony w tył. Kupiłem tam myjki Nilfiks 120 7-6 za 349zl ma promocji i 5lat gwarancji. Polecam

Miała być myjka 120 6-6 ale dali nowszy model 120 7-6. Chyba do końca miesiąca mają promo na 5lat gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem nawet więcej niż parę postów wyżej i widziałem Twój wpis, w którym pisałeś, że kupiłeś ją w sklepie stukpuk za 329 zł, nawet napisałem Ci PW bo nie wiem skąd taka cena, ale nie raczyłeś odpowiedzieć więc napisałem we właściwym wątku ;)

W każdym razie na ten moment Nilfisk w sklepie stukpuk kosztuje 369 zł, można ją obniżyć o 20 zł, co wczoraj uczyniłem koło południa i dzisiaj z rana już jest dostarczona więc ze swojej strony również polecam ww sklep, na weekend szykuję się do próby generalnej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no może dlatego, że posta napisałem "21 maja 2017, 22:13" a jak napisałem wyżej myjkę zakupiłem wczoraj koło południa? :acute:

EDIT: no w każdym razie nieistotne już, tak jak wczoraj pisałem myjka dotarła niecałe 24h od opłacenia zamówienia, w dodatku podobnie jak u kolegi @Łukas_z mimo, że zamówiłem 120.6-6 to otrzymałem 120.7-6 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój teoretycznie drugi post tutaj więc - cześć wszystkim!

Dzisiaj pożyczyłem od znajomego myjkę Karcher HD650. Zaczynam swoją przygodę z "kosmetyka auta" i

chciałem zapytać o dwie rzeczy związane z tym Karcherem. Mam do niego tylko

lancę którą mogę ustawić w trzech pozycjach: "chem do pracy ze środkiem

czyszczenia", "wysokociśnieniowy strumień okrągły" i " "wysokociśnieniowy

strumień płaski". Czy taką lancą mogę bezpiecznie umyć moje auto? Nie zrobi

krzywdy lakierowi? Czy do zbiorniczka na chemię mogę wlać "aktywną pianę" i

ustawić lance na "chem", czy może potrzebuję oddzielną pianownicę? Jeżeli mogę wlać aktywną

pianę do tego zbiorniczka to czy musi być ona z Karchera czy lepiej

zastosować jakaś ze sklepu cardetailingowego?

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz bezpiecznie umyć auto korzystając głównie ze strumienia płaskiego :)

Możesz wlać chemię do zbiorniczka, ale to bez sensu.

Słaba efektywność i wychodzi drogo :)

Jeśli będziesz z niej korzystał częściej czeka Cię zakup pianownicy zewnętrznej,

miłej lektury:

viewtopic.php?f=10&t=566&start=4875

 

Jeśli rzadziej to np. Marolex axel foamer lub zwykły tani opryskiwacz ręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wybór K5 do ~1,5k to będzie najlepszy? Mycie floty 1-2 tak 2 razy w miesiącu + mycie kostki i plandeki okazjonalnie? Zależy mi na trwałym sprzęcie który będzie służył mi przez parę lat czy lepiej dołożyć do k7 (do mosiężnej pompy ogólnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.