Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

698035 K2 jakością jest bardzo nisko

 

 

Możesz jaśniej co z tą jakością? No i co w cenie 200-300 zł jest lepszej jakości?

 

W podstawowej wersji K2 (basic) jest tylko lanca rotacyjna i ona niespecjalnie (nawet wcale) nie nadaje się do kontaktu z lakierem auta , a dokupienie lancy to koszt 50-120zł w zależności od jej rodzaju i tu pojawia się problem , bo niby tania K2 po dokupieniu lancy już nie jest taka tania ;)

 

Niby jest zestaw K2 Car ale kosztuje ok 450zł i ma wyższą rączkę , kółka , pianowniczkę (celowo nie napisałem pianownica ;) ) , szczotę :zly: i szampon .

 

W Obi mamy teraz K2 compact car i jak widać do powyższej K2 Car brakuje tylko kółek i czarnego , dużego uchwytu , no i nie ma buteleczki do pianowniczki , bo podłącza się ją po prostu do butelki szamponu, czy tak każdej innej chemii Karchera.

Bez_tytu_u.jpg

 

Co prawda tę szczotę mogliby sobie darować ale zawsze można nią dywaniki czy koła czyścić lub opylić na OLX bo w sklepie ze 50zeta kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat myjek Hamron z Juli?

Wiadomo kto produkuje dla nich sprzęt?

http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/ ... wa-220155/

Ciśnienie robocze 120 bar, 8 m wąż i tylko 600 zł

Też mi wczoraj wpadła w oko ta myjka wiadomo cos więcej na jej temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Prosze o pomoc w kupnie myjki. W 90% bedzie do ogarniecia samochodow i bardzo sporadycznie do innych prac przydomowych. Oczywiscie czym taniej tym lepiej ale ale jakosc ma znaczenie wiec taki zloty srodek do ok 500 -max 600 zl. I od razu pytanie czy taka myjka karchera k2 to cos warta jest czy za slaba? Czy patrzec wlasnie na myjki karchera czy szukac tanszej alternatywy? Ci byscie polecili?

 

Ja właśnie szukałem czegoś w podobnym budżecie i koniec końców zdecydowałem się na BLACK&DECKER BXPW2000E (znajdziesz na allegro). Dokupię tylko pianownicę i będzie wszystko. Zależało mi na długim przewodzie ciśnieniowym na bębnie i w miarę przyzwoitych parametrach. Opinii na razie nie mogę żadnej wystawić bo właśnie ją zamówiłem z allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się prawdopodobnie następca myjki BLACK&DECKER PW 1700 czyli model BXPW1700E .

 

http://www.narzedzia.pl/myjka-wysokocis ... 66707.html

 

Tutaj masz model wyżej o 60 zł taniej ;)

 

[mod=]Nie podajemy linków do Allegro[/mod]

 

Dzisiaj go zamówiłem - mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się ją przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się prawdopodobnie następca myjki BLACK&DECKER PW 1700 czyli model BXPW1700E .

 

http://www.narzedzia.pl/myjka-wysokocis ... 66707.html

 

Tutaj masz model wyżej o 60 zł taniej ;)

 

http://allegro.pl/black-decker-myjka-ci ... 11256.html

 

Dzisiaj go zamówiłem - mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się ją przetestować.

 

Dzięki, też właśnie znalazłem ten link do allegro. Zastanawiam się nad tym DECKEREM a NILFISKIEM C120. Cena ta sama parametry podobne. Do jednego auta i motocykla z pianownicą PA oba powinny dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Prosze o pomoc w kupnie myjki. W 90% bedzie do ogarniecia samochodow i bardzo sporadycznie do innych prac przydomowych. Oczywiscie czym taniej tym lepiej ale ale jakosc ma znaczenie wiec taki zloty srodek do ok 500 -max 600 zl. I od razu pytanie czy taka myjka karchera k2 to cos warta jest czy za slaba? Czy patrzec wlasnie na myjki karchera czy szukac tanszej alternatywy? Ci byscie polecili?

 

Ja właśnie szukałem czegoś w podobnym budżecie i koniec końców zdecydowałem się na BLACK&DECKER BXPW2000E (znajdziesz na allegro). Dokupię tylko pianownicę i będzie wszystko. Zależało mi na długim przewodzie ciśnieniowym na bębnie i w miarę przyzwoitych parametrach. Opinii na razie nie mogę żadnej wystawić bo właśnie ją zamówiłem z allegro :)

 

Rowniez wolalbym myjke wlasnie z bebnem . Ale jak z jakoscia tych myjek? Czy nie rozsypie sie szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie duża różnica pomiedzy 130.2-8 X-TRA EU (130bar, 520l/h) a C130.1-6 X-TRA 1700 W 130 bar ? Głównie max 2-3 samochody dziennie. Jestem właśnie przed wyborem. Ceny takie same tylko ,że 2-8 przez internet a druga na miejscu w LM. Łatwiej w serwisowaniu ewentualnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie duża różnica pomiedzy 130.2-8 X-TRA EU (130bar, 520l/h) a C130.1-6 X-TRA 1700 W 130 bar ? Głównie max 2-3 samochody dziennie. Jestem właśnie przed wyborem. Ceny takie same tylko ,że 2-8 przez internet a druga na miejscu w LM. Łatwiej w serwisowaniu ewentualnym....

 

2-3 auta dziennie, czyli do detailingu ?

 

Jeśli tak, to według mnie zapomnij o tych urządzeniach i zwiększ budżet chociaż do około 2 tys.

 

Dodane po 6 minutach 33 sekundach:

Witam . Prosze o pomoc w kupnie myjki. W 90% bedzie do ogarniecia samochodow i bardzo sporadycznie do innych prac przydomowych. Oczywiscie czym taniej tym lepiej ale ale jakosc ma znaczenie wiec taki zloty srodek do ok 500 -max 600 zl. I od razu pytanie czy taka myjka karchera k2 to cos warta jest czy za slaba? Czy patrzec wlasnie na myjki karchera czy szukac tanszej alternatywy? Ci byscie polecili?

 

Ja właśnie szukałem czegoś w podobnym budżecie i koniec końców zdecydowałem się na BLACK&DECKER BXPW2000E (znajdziesz na allegro). Dokupię tylko pianownicę i będzie wszystko. Zależało mi na długim przewodzie ciśnieniowym na bębnie i w miarę przyzwoitych parametrach. Opinii na razie nie mogę żadnej wystawić bo właśnie ją zamówiłem z allegro :)

 

Rowniez wolalbym myjke wlasnie z bebnem . Ale jak z jakoscia tych myjek? Czy nie rozsypie sie szybko?

 

Jeśli tania myjka to na pewno bez bębna :D

 

A czego się spodziewać po myjce za kilkaset zł?

Jak użyjesz kilka razy w roku to może przeżyje ze dwa, trzy lata.

Później kosz i zakup kolejnej pewnie lepszej jakościowo i droższej.

Pewnych rzeczy się nie oszuka niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się prawdopodobnie następca myjki BLACK&DECKER PW 1700 czyli model BXPW1700E .

 

http://www.narzedzia.pl/myjka-wysokocis ... 66707.html

 

Tutaj masz model wyżej o 60 zł taniej ;)

 

[mod=]Nie podajemy linków do Allegro[/mod]

 

Dzisiaj go zamówiłem - mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się ją przetestować.

 

Daj znać po przetestowaniu tej myjki, bo też się zastanawiam. A wasze opinie ? Kupic tą BlackDecker BXPW2000E czy zdecydować się na Nifilsk C120 ? Ewentualnie dozbierać do C130 ? Mycie tylko jednego auta + czasem jakieś przydomowe prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nadal szuka myjki to w Lidlu od 25 marca znów w sprzedaży Parkside PHD 150

 

Jesteś w stanie coś o niej napisać? Warto zawracać sobie nią głowę?

Głównie chodzi mi i kilkanaście myć rocznie samochodów i możliwość podpięcia jakiejś dobrej pianownicy, by mieć w końcu porządną pianę na aucie. Do tej pory używam ręcznej Epoca.

Czy do tych myjek są dostępne gdzieś jakieś części zamienne? Co z wężem i jego sztywnością i długością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tej myjki z lidla ponad rok, oprócz węża, który jest sztywny nic mi w niej nie przeszkadza. Praktycznie nie jesteś w stanie nawinac węża na bęben bo potem jest cały poskrecany. Dokupilem pianownice PA I piana jest super. Jak potrzebujesz myjki tylko na swój użytek, to możesz się nad nią zastanowic.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za to u nas w lidlu się o nie zabijają... :) w tamtym roku po 10 minutach po otwarciu było już posprzątane.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 1 minucie 51 sekundach:

A za to u nas w lidlu się o nie zabijają... :) w tamtym roku po 10 minutach po otwarciu było już posprzątane.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Jak się uda to umyje jutro auto i pokaże piane jaka daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za to u nas w lidlu się o nie zabijają... :) w tamtym roku po 10 minutach po otwarciu było już posprzątane.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 1 minucie 51 sekundach:

A za to u nas w lidlu się o nie zabijają... :) w tamtym roku po 10 minutach po otwarciu było już posprzątane.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Jak się uda to umyje jutro auto i pokaże piane jaka daje

Super. Czekam na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się zabijają a później płaczą :/

 

Parkside 150 (lavor) z Lidla

 

Opinie użytkowników:

http://fanlidla.pl/opinie/narzedzia/104 ... PHD,150,A1

 

Na myjkę jest 3 lata gwarancji a z opinii użytkowników, kupujących jakikolwiek sprzęt z Lidla, sklep rozwiązuje bardzo sprawie reklamacje gwarancyjne więc nawet jak padnie to co sezon możesz mieć nową myjke ;)

także, za te pieniądze to bardzo dobry wybór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.