Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

688995

odpuściłem sobie jednak lavora. Nawet górna półka jest wątpliwej jakości a jej włoskie pochodzenie nawet na tabliczce nie jest pewniakiem.

:good:

688995 Postanowiłem zainwestować w używany serisowany profesjonalny sprzęt. Karcher z serii HD. Albo 6/13 albo 6/15. Niestety będę musiał też zwiększyć budżet. do 2 tys,zł

:good::good::good:

Zadzwoń tutaj: http://mkmyjki.pl/kontakt.html

 

Dodane po 2 minutach 5 sekundach:

688997 ewentualnie litry na minutę w mojej instalacji wodociągowej

Nalej do wiadra 10/20l wody na maksymalnie odkręconym kranie, sprawdź ile czasu to zajęło. Później dzielenie, mnożenie, różniczka rzeżączka i masz wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

 

temat obszerny, wiele razy wałkowałem, ale zatrzymałem się z duchem czasu ze dwa lata temu na mało profi myjkach.

 

Szukam PROFESJONALNEJ myjki, jak najlepszej na dzien dzisiejszy , do użytku codziennego.

 

jeżeli ktoś poleci coś niezniszczalnego a zarazem wydajnego poproszę. (marka , model) Budżet do 5000-

 

Obstawiam że skończy się na marce KARCHER, ale może coś wyszło w ostatnich latach co jest warte uwagi.

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
689546 Jaka myjka dla studia autodetailingowego ? ma być dobra i cena nie gra roli ma byc dobra ale taka ktora wystarczy do potrzeb autodetailingowych tylko i wylacznie

polecam Karcher K2. Mała poręczna, ciśnienie dobre, a jak się z pie#oli to można co miesiąc kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689752 ale nie sprawdzałem czy sprzedawca wiedział co mówi

 

To jakiś nowy pracownk w Obi musiał być, bo u nas dowiedziałbyś się że już seria K3 jest w stanie to robić i potrzeba tylko węża z filtrem i zaworem zwrotnym za jedyne 99.99zł https://www.obi.pl/osprzet-do-myjek-cis ... /p/6084891

 

Karcher ma takie samo zdanie https://www.kaercher.com/pl/akcesoria/w ... 27430.html ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mam małe pytanie. Dostałem w prezencie Karchera K2 ale w zestawie nie ma węża do poboru wody. Czy ta K2 ma możliwość pobierania wody z wiadra czy zbiornika?

nie ma, od K4 dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689546 Jaka myjka dla studia autodetailingowego ? ma być dobra i cena nie gra roli ma byc dobra ale taka ktora wystarczy do potrzeb autodetailingowych tylko i wylacznie

polecam Karcher K2. Mała poręczna, ciśnienie dobre, a jak się z pie#oli to można co miesiąc kupić nową.

 

K2/3/4 to można sobie co najwyżej rower opłukać, pierwszy sensowny model to K5 i to najlepiej te starsze modele, nie full control.

Jeśli myjka ma służyć na usługach to na pewno żaden z karcherów K. Myjka wtedy musi mieć indukcyjny silnik jako minimum i dobrze by było posiadać pompę korbowodową a nie krzywkową. Każdy sprzęt o innych parametrach niż wymienione wyżej to w przypadku usług wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej karcher z serii hd i też te starsze żółte. w grę w tej chwili wchodzą tylko regenerowane ale serwisowane z gwarancja na rok. i można ją corocznym przeglądem przedłużać. koszty od 2 do 4 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

K2/3/4 to można sobie co najwyżej rower opłukać...

 

wow, nie złapałeś sarkazmu... :good:

ktoś nie zadał sobie nawet 5 minut na przeglądnięcie tematu i pyta jak urwany z choinki jaka myjka do studia detailingowego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum czytałem trochę forum i mam jedno pytanie dotyczące myjki. Czy karcher k7 premium będzie dobrym wyborem do domu i mycia jednego góra dwóch samochodów? Jako źródło wody mam dodatkowe złącze po centralnym zmiękczaczu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy karcher k7 premium będzie dobrym wyborem do domu i mycia jednego góra dwóch samochodów? Jako źródło wody mam dodatkowe złącze po centralnym zmiękczaczu w domu.

oczywiście że dobry wybór i aż za nadto. Dokup jeszcze sobie pianownice PA i masz zestaw na lata nie tylko do auta ale i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dokładnie potrzebuję też umyć elewacje domu bo pokryta jest sidingiem i niestety nazbierało sie tam syfu. A macie jakiś sprawdzony środek mocny do czyszczenia tworzyw?

Pianownica bedzie bankowo kupiona razem z myjką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.