Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupiłeś te fibry bo i ja planuje zakupić jakieś lepsze jakościowo niż miałem do tej pory. Stare się trochę zniszczyły :D

 

kolego kupilem od uzytkownika master_shine na allegro, ale nie bede wklejal linka bo chyba nie mozna;p

 

ogolnie przetestowalem te fibry i moge je polecic, kupilem kiedys na allegro po taniości (pewnie chinole) i wg mnie jakościowo bylo gorsze bo po praniu zrobily sie z nich takie szmaty .... a z tych to po pierwszym praniu nie widac w ogole ze sa uzywane ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce za 2,49, miał już ktoś je w ręce ?

ps. zdjęcie nie jest mojego autorstwa

ad1de68e7e9f2a5fmed.jpg

 

To moje zdjęcie :D

 

Kupiłem je w sumie trochę dla żartu i zupełnie nie pokładałem w nich żadnej nadziei a tu się okazuje, że bardzo fajnie pochłaniają... :mrgreen:

Mam jeszcze testowe drzwi w garażu to żeby było jeszcze śmieszniej sprawdzę je na lakierze, kto wie hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688866

Kupiłem je w sumie trochę dla żartu i zupełnie nie pokładałem w nich żadnej nadziei a tu się okazuje, że bardzo fajnie pochłaniają... :mrgreen:

Mam jeszcze testowe drzwi w garażu to żeby było jeszcze śmieszniej sprawdzę je na lakierze, kto wie hehe.

 

Ja dzisiaj szukałem ich w Biedronce lecz bez skutku, natomiast kupiłem ciekawe fibry po 10 zł z ładnym satynowym obszyciem, wymiar 40x40, gramatura 385, coś w stylu popularnej Cobra Gold Plush Jr. Microfiber Towel

b404148eadf4ea97med.jpg

Zdjęcie również nie moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś te fibry bo i ja planuje zakupić jakieś lepsze jakościowo niż miałem do tej pory. Stare się trochę zniszczyły :D

 

kolego kupilem od uzytkownika master_shine na allegro, ale nie bede wklejal linka bo chyba nie mozna;p

 

ogolnie przetestowalem te fibry i moge je polecic, kupilem kiedys na allegro po taniości (pewnie chinole) i wg mnie jakościowo bylo gorsze bo po praniu zrobily sie z nich takie szmaty .... a z tych to po pierwszym praniu nie widac w ogole ze sa uzywane ;p

 

Dzięki za odpowiedź. Znalazłem gościa. Wybór jest dosyć duży, że ciężko się zdecydować :P Zakupie sobie na próbę Tight and Fluffy Microfibre Towel. Jak przyjdzie to się podziele wrażeniami.

Co do tej fibry z biedronki do osuszania zwierzaków to moim zdaniem idziemy trochę w złą stronę. To jest forum o auto detailingu i jakieś minimalne standardy jakościowe powinny być zachowane :D Bardzo wątpię, żeby w takiej cenie i rozmiarze jej skład i jakość wykonania były odpowiednie do picowania samochodu. Do czyszczenia wnęk drzwi czy wydechu myślę, że się nada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, poszukuje w rozsądnej cenie, oczywiście nie najtańszych marketowych, fibry w kolorze białym, nie muszą być puszyste jak do docierania. Zależy mi na tym by dobrze było na nich widać brud zbierany z elementu, w sklepach z których się zaopatruję nic nie znalazłem, na ali też lipa jeśli chodzi o białe.

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi doszly niedawno, dwie, 350 i 380 ale jeszcze nie uzywalem :)

 

Wygldaja spoko, dosc cienkie ale tak to nawet nawet. Mysle ze najlepiej zamowic z jedna jak sie nie spieszy i samemu zobaczyc co warte. Napisze jak ja juz bede mial jakies doswiadczenie.

 

Ew. moge wam wrzucic jakies zdjecia live :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.