Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Nie pierzcie mikrofibr w temperaturach wyższych niż 40-50 stopni.

Kolejną, bardzo istotną sprawą, jest suszenie. NIGDY na grzejniku. Mikrofibr musi wyschnąć sama.

 

Zgadzam sie z tobą kolego :) Piorę sobie w temp 40 st , suszę na wieszaku mikrofibry i są jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jakie mikrofibry polecacie do wnętrza? Jaki aplikator do dressingu nielsen'a? Ile mniej więcej używacie fibr na jedno auto wewnątrz?

osobiście do wnętrza nie szaleje z super jakością fibrami na ogarnięcie wnętrza wystarcza mi 5. Na panel środkowy, wyświetlacze, zegary używam powiedzmy tych lepszych. dresingi- aplikator z fibry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CENY HURTOWE

Sklep egge.pl prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową akcesoriów do detailingu i pielęgnacji samochodów. Ceny widoczne w sklepie są cenami hurtowymi i są dostępne przy minimalnym zakupie 1 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś chciałby kupić naprawdę tanie i całkiem przyzwoite fibry, np. do dosuszania zakamarków karoserii, gdzie może po myciu wciąż być brud (więc szkoda byłoby używać do tego jakichś drogich), to... zapraszam do Biedronki. Kupiłem tam niedawno dwie w paczce, takie ciemnożółte z wzorem w kratkę. Są miękkie i grube, a przez to chłonne.

 

Tylko nie bijcie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w leroy Merlin 5 szt. za dziesięć zł z groszami, wydaje mi się że nie są najgorsze. Mam też lepsze, ale za taką cenę wydaje mi się że są naprawdę ok.

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na próbę pięć fibr za 6,80 w Auchanie na dziale samochodowym. Skusiłem się, bo są strasznie miękkie. I przez to chłonne - myk, dwie szmatki, jedna do wycierania i wykręcania, druga do poprawiania, 10 minut i auto osuszone. Poleciłbym, gdyby nie to, że chciałem je dziś rano wyprać. Wrzuciłem do miski, nalałem ciepłej wody... a ta zabarwiła się na kolor wynikły z połączenia kolorów poszczególnych szmatek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.