Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, a co myślicie o MF z K2 ? Konkretnie myślę o Moli oraz King. Macie jakieś doświadczenia ? Poszukuję czegoś chłonnego do osuszania auta.

W jednym ze sklepów które mam "pod ręką" są one w cenach 14 i 16zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
665325 Koledzy, a co myślicie o MF z K2 ? Konkretnie myślę o Moli oraz King. Macie jakieś doświadczenia ? Poszukuję czegoś chłonnego do osuszania auta.

W jednym ze sklepów które mam "pod ręką" są one w cenach 14 i 16zł.

 

Wiem, że rychło w czas :mrgreen: ale info od K2:

 

King - 60x40cm - 500gr/m2

Moli - 60x60cm - 400gr/m2

Bona - 40x40cm - 340gr/m2

 

Moli, mimo tego, że nie traktowałem go zbyt dobrze, spisywał się świetnie. Dość miękki i puszysty. Sporo myjni na nim pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostarczono mi mikrofibre od ryżowych. na pierwszy rzut oka wygada na dość grubą, ładnie obszyta, i wyglada identycznie jak fibra od chemical guys, rozmar 45 na 38 cm

 

23j3fus.jpg

2e6c2fl.jpg

35air6r.jpg

10qayh4.jpg

qx5p3c.jpg

aw3iqe.jpg

 

Cena 13.80. zobaczymy jak w pracy bedzie sie zachowywać oraz po praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wam mogę powiedzieć że moja jest po 4 praniach po środku od ADBL nie gubu włosa, nie pruja się.

 

+1 jeżeli chodzi o zużycie odemnie

Osobiście docieram nią QW od ADBL i nie mam z nią żadnych problemów jedynie co to tą metkę usunąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś dostarczono mi mikrofibre od ryżowych. na pierwszy rzut oka wygada na dość grubą, ładnie obszyta, i wyglada identycznie jak fibra od chemical guys, rozmar 45 na 38 cm

 

Cena 13.80. zobaczymy jak w pracy bedzie sie zachowywać oraz po praniu

 

Podasz link do zakupu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

657520 Mikrofibry w Auchan już nie takie tanie - ale promo zrobili :thumbdown: To są dokładnie te same co te, które wrzucałem parę postów wyżej. Tylko droższe o 2/3.

 

Kupowałem w Zabrzu były tańsze ,ale czekają na swój debiut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostarczono mi mikrofibre od ryżowych. na pierwszy rzut oka wygada na dość grubą, ładnie obszyta, i wyglada identycznie jak fibra od chemical guys, rozmar 45 na 38 cm

 

Cena 13.80. zobaczymy jak w pracy bedzie sie zachowywać oraz po praniu

 

Podasz link do zakupu? :)

 

https://pl.aliexpress.com/item/45-cm-x- ... NewVersion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyjacielu razorvwmk3- skasuj cytat z postu bo zaraz mod Cie upomni za to tzn cytowanie postow ze zdjeciem , pierwsza sprawa kolejna to czytaj prosze uważnie :)

 

"Czy są one warte tyle aby wytrzeć nimi np komorę silnika" :) nie chce nimi polerować wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Poszukuję mikrofibr w rozsądnej cenie i dobrych jakościowo do „głaskania” mojej Vectry. Naczytałem się trochę informacji w necie. Trafiłem też na kanał sławnego junkmana2000. W jednym z nagrań wspomina coś o przewadze koreańskich mikrofibr nad chińskimi.

 

Na allegro znalazlem goscia ktory twierdzi ze sprzedaje fibry z Korei. Koleś ma na razie mało komentarzy ale bardzo dobre ceny... I tutaj pytanie do Was, drodzy forumowicze : czy ktoś może kupował te koreańskie mikrofibry i testowal/mial je w rękach? peace 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fibry z alibaby (3posty wyzej jest link do jednej z nich) i powiem Ci czy to z chin czy z korei to bez roznicy podobna jest w detailingshopie tylko ze zolto niebieska jest doslownie taka sama jak ta z aliego tylko ze drozsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie na próbe kilka tych koreańskich fibr. Wczoraj dostalem przesylke. Jakościowo wydają sie być dobre, ale to zobaczymy po kilku praniach. Strzelilem im foteczke: https://zapodaj.net/f33e13cf9de5a.jpg.html

 

No i fajnie, ze nie mają metek więc nie trzeba się bawić z ich odrywaniem i pruciem szwów. Wziąłem bezkrawędziową z krótkim włosiem i z długim, jedną ogólnego użytku i jednego dużego wafla do osuszania. Na razie jeszcze ich nie używalem, ale jak ktoś jest ciekawski, to mogę dać znać jak sie spisują i wysłać więcej fotek na priv. peace 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.