Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja wypatenciłem :-]

ofiara

 

img2498jw.jpg

 

no żesz w mordę gritguardy jak z folderu (ciiiii jak jednego zabraknie to chyba nikt nie zauważy :oops: )

 

img2499hu.jpg

 

rozmiar niestety za duży nawet do 20L wiadra budowlanego, ale troche cięcia, wklejony na poxipol krzyż z plexi + odważniki do felg no i mamy to co chcielismy :D

 

img2500es.jpg

img2501m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla majsterkowicza który wewnątrz trzyma resztę swojego arsenału (wiertarka, młotek, 3 paczki gwoździ i dwa zimne browarki + pokrywka z nakładką do siedzenia żeby mógł odpocząć) to w sam raz :mrgreen:

 

do ciekłych rzeczy raczej bym tego nie używał (pozachlapywane wszystko zanim to użyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak prezentuje się GG ShowCarShine po docięciu do wiadra z Leroy Merlin:

 

img144l.jpg

 

img143v.jpg

 

Plastik jest dość miękki (i dość kruchy, trzeba na to uważać), do obróbki wystarczy ostry nóż i papier ścierny (180 w moim przypadku, najlepiej na bloku). Najpierw trzeba obciąć zewnętrzny pierścień tnąc poprzeczki mniej więcej w połowie ich długości. Następnie wystarczy wszystko podocinać i przeszlifować tak żeby ładnie pasowało. Ostateczne przymiarki warto robić w wiadrze z wodą, po napełnieniu odkształca się w nim dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiliście o przezroczystych wiadrach z Castoramy, wybrałem się do swojej i pytam się w punkcie informacji czy mają jakieś wiadra, na to zdziwiony pracownik odpowiada, że niestety ale nie mają żadnych wiader. Widać w Łodzi mam jakąś osobliwą Castorame :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadra z Leroy mają chyba 12L

Podziałka jest do 12 l, ale do wiadra wejdzie spokojnie 15 l :)

 

Sądzę, że chodzi o to wiadro:

http://www.leroymerlin.pl...1234186656.html

Chyba tak, chociaż na ilustracji wygląda dość dziwnie, w rzeczywistości prezentuje się tak jak na zdjęciach kolegi Keil tutaj: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 051#169051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a dlaczego bawicie się w docinanie GG z ShowCarShine który z wiadrem kosztuje 47zł bez wiadra 40zł. Ok niby nie ma podziałki to wiadro ale przecież to do płukania w wodzie bez płynu, więc nie trzeba chyba wody mierzyć ;)

 

GG kosztuje trochę ponad 30, nie 40 zł. Tym samym za niecałe 40 zł mamy GG z lepszym wiadrem niż to w zestawie z SCS za blisko 47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noktoto, 39,99zł. to nie jest "trochę ponad 30zł." :lol:

 

Nie mam pojęcia z czego tak zacieszasz. GG kosztuje na stronie sklepu 31,99 zł. Dolicz sobie forumową zniżkę i masz "trochę ponad 30 zł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.