Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie.

Panowie chciałem podzielić się z wami moim pomysłem. Może komuś się przyda i sam zechce go wykorzystać u siebie. Jest tani i jak na razie sprawdza się u mnie w 100%. Pasuje idealnie z małym wciskiem do wiadra z castoramy 15L. :song:

koszyk9.jpg.2721ea5dbf313f94006fdc2535a59af0.jpg

koszyk1.jpg.df9bf1129f267b2de23276b9023fdec4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekq no i co w związku z tym? Wstawiłeś zdjęcie ze sklepu i tyle?

Już od dawna wiadomo, że można przerobić/wsadzić koszyczek na cebulki, ale on sam w sobie nic ci nie daję. Najważniejsze są "łopatki" pod spodem które zatrzymują bród :)

Jeśli to w ten sposób przerobiłeś, to pokaż zdjęcia, a jak nie to to, że ten koszyczek wsadziłeś w wiadro nic ci nie dało, jak brud i piach był, tak jest.

 

ps Za jakiś czas jak znajdę czas wrzucę fotostory z budowy mojego zestawu homemade: Grit Guard Complete Washing System.

Czyli mówiąc prościej dwóch jeżdżących wiader z przykrywkami i wkładkami Grit Guard zbudowanymi na podzespołach z marketu i oryginalnymi wkładkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
.... albo kup zwykły i skocz do sklepu gospodarstwa domowego po wiaderko Curvera - nie pamiętam modelu. Pasuje jak ulał, jakby pod niego robiony

 

Te wiadra są mocne, nie pękają... Myślę, że powyższa opcja ma najlepszy stosunek jakości do ceny :good:.

 

Zakupiłem wiaderka Curvera 16l + GG wedłóg twojej rady i mega dobrze do siebie pasują. Na tyle ściśle że GG nie wypada ale i nie zacina się w wiadeku. Wiadro chyba po 12-14 zł za sztukę w Selgrosie. Żyć nie umierać 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat wersji Grit Guard z regulacją czyli ""Scratch Shield" ? Czy ta możliwość regulacji nie powoduje, że zmniejsza się jego skuteczność ochrony ? Łopatki na dole są krótsze niż w tradycyjnym GG i pewnie nie zatrzymują tak samo skutecznie ruchu wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest problem obciac jede okrag z grit guarda tak ja to zrobilem i pasuje do wiadra z Leroy Merlin tego 10l. Z przykrywka kosztuje chba 7-8zl.

Edit. Ja mam aiadra z OBI ale to na jedno wyjdzie. Szczelne i wszystko gra :) Nie namawiam do niego ale kazdego grit guarda mozna dociac, zaden problem. Wystarczy nozyk do tapet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.